گلایه عضو شورای شهر از نهرهای متعفن خیابان مولوی

ایلنا نوشت: عضو شورای شهر تهران از وضعیت متعفن نهرهای خیابان مولوی انتقاد کرد.

ناصر امانی صبح امروز در تذکر پیش از دستور خود در جلسه شورای شهر تهران با نشان دادن تصاویری از عکس های یک جوی آب در خیابان مولوی که در وضعیت نامناسبی قرار داشت، گفت: فکر می کنید این تصاویر متعلق به چه خیابانی است؟ این تصاویر جوی آب خیابان مولوی در ۵۰۰ متری ساختمان شهرداری است و مردم منطقه مدعی بودند که چند سالی است این جوی آب لایروبی نشده؛ اما من مطمئن هستم که دو سه ماه است که این جوی همینطور باقیمانده و در لجن داخل این جوی از موش و گربه مرده تا لباس و زباله دیده می شود.

وی با بیان اینکه از بوی تعفن و لجن این جوی آب حتی دو دقیقه هم نمی شود کنار آن ایستاد ، ادامه داد: ما تحول بزرگ در شهر نمی خواهیم بلکه مردم می خواهند بدون دغدغه زندگی کنند و جای سوال است که رئیس خدمات شهری ناحیه این منطقه یک بار هم با پای پیاده از اینجا عبور نکرده؟! این موارد قابل قبول نیست و از شهردار منطقه می خواهیم که به این موضوع رسیدگی کنند و برخورد عبرت آموز با متخلفان داشته باشند. چرا که یک سال پیش قرار بود این جوی آب عریض شود و در قسمتی که کار رها شده این اتفاق افتاده است.

امیر یزدی شهردار منطقه ۱۲ نیز ضمن عذرخواهی بابت وضعیت لایروبی جوی خیابان مولوی گفت: این خیابان شرقی غربی است و آب به راحتی در نهرها حرکت نمی کند و بعضا آب ایستادگی دارد و فاضلابی که توسط بازاریان به نهرها منتقل می شود موجب این بوی تعفن شده است و آب را با لجن کش از این نهرها خارج می کنیم.

وی با بیان اینکه به دلیل ترافیک سنگین خیابان مولوی طرح عریض کردن نهرها به سختی انجام می شود، اظهارکرد: ناچاریم به صورت مقطعی این کار را انجام دهیم و اگر شرکت آبفا این نهرها را به شبکه فاضلاب متصل کند این مشکلات ایجاد نمی شود.

بیشتر بخوانید:

۲۷۱ ۳۵

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1771152

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =