دستاوردهای انقلاب اسلامی برای دانش‌آموزان تبیین شود

مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین گفت: تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه‌های مختلف برای دانش‌آموزان امری ضروری است که در جهت معرفی این دستاوردها از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنیم.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ محمد خورشیدی، مدیرکل اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین در جریان بازدید از مجموعه‌های مردمی و "قلعه خلاقیت و نوآوری ای-نوین" گفت: در این مجموعه شاهد این هستیم که به شکل جدیدی دانش‌آموزان با پیشرفت‌های علمی آشنا می‌شوند، آزمایش‌های علمی به لحاظ جذابیتی که دارند باعث علاقمند شدن دانش‌آموزان به فعالیت علمی و به طبع آن باعث رشد بیشتر علمی کشور می‌شوند.

او با بیان اینکه تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه‌های مختلف برای دانش‌آموزان امری ضروری است افزود: در جهت معرفی دستاوردهای انقلاب اسلامی از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنیم.

مدیرکل اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین گفت: برگزاری اردوهای علمی و تورهای بازدید از فن‌آوری‌ها و پیشرفت‌های کشور عزیز ایران در قالب "روایت پیشرفت" می‌تواند نقطه عطفی در ارتباط‌گیری با نسل جوان باشد که تشنه دانایی و بیان حقایق از پیشرفت‌های نظام است.

گفتنی است قلعه خلاقیت و نوآوری ای-نوین (ایران نوین) در جهت معرفی دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه‌های علوم پزشکی، نوآوری، نانو و ... و همچنین معرفی علوم و آزمایش‌های علمی مختلف ویژه دانش‌آموزان فعالیت می‌کند.

این مجموعه که به تازگی فعالیت خود را آغاز کرده، تاکنون میزبان بیش از ۲۰اردوی علمی دانش‌آموزی بوده که آزمایشات علمی در حضور این دانش‌آموزان انجام گرفته است، همپنین با پایان سال تحصیلی مدارس، فعالیت این قلعه متوقف نشده و میزبان اردوهای خلاق کانون‌های تربیتی، مساجد و هیئت‌ها است.

46

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1772418

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =