عکس | پرسپولیسی‌ها گلر استقلال را با سنگ زدند!

ورزش سه نوشت: تماشاگران پرسپولیس با پرتاب سنگ های متعدد به سمت سیدحسین حسینی، او را مصدوم کردند.

جنجال های دربی پیش از شروع مسابقه به اوج رسیده است. همه چیز به خوشحالی علیرضا بیرانوند در پایان شهرآورد قبلی است که پس از پیروزی پرسپولیس، او 2 مرتبه با یک شادی جنجالی و به نشانه بریدن سر حریف، دستش را به زیر گردن کشید.

این خوشحالی سنگربان ملی پوش پرسپولیس به مذاق استقلالی ها خوش نیامد و آنها در مصاحبه هایی به این موضوع اشاره کردند. روز گذشته نیز ساپینتو در نشست خبری پیش از بازی اعلام کرد از این کار بیرانوند ناراحت است و آن را فراموش نمی کند و امیدوار است که هواداران استقلال نیز در بازی امروز آن را فراموش نکنند.

1881904
1881905
1881906
1881907
1881908

این صحبت ها باعث شد تا بازیکنان و سرمربی پرسپولیس صبح امروز با انتشار یک استوری، به حمایت از بیرانوند بپردازند. با این حال، این بازیکن در مراسم گرم کردن پیش از بازی، برخلاف تمامی دربی های قبلی، دست به کار عجیبی زد و تصمیم گرفت در سمت جایگاه هواداران استقلال مشغول گرم کردن شود.

این حرکت بیرانوند باعث شد تا جو استادیوم متشنج شود. او نسبت به شعارهایی که علیهش داده می شد، دستش را پشت گوشش گذاشت که در ادامه سنگ پرانی استقلالی ها را به دنبال داشت. با حضور بیرو در سمت جایگاه آبی ها، سیدحسین حسینی نیز مجبور شود در سمت جایگاه هواداران پرسپولیس گرم کند. طبیعتا هواداران سرخ پوش نیز در تلافی شعارهای تماشاگران رقیب، از خجالت کاپیتان استقلال در آمدند.

هواداران پرسپولیس ابتدا شعارهایی علیه حسینی دادند و او نیز دقیقا حرکت بیرانوند را تکرار کرد و دستش را پشت گوشش گذاشت و با لبخند، مشغول گرم کردن شد. در شرایطی که کاپیتان استقلال با بهزاد غلامپور مشغول تمرین بود، ناگهان پرتاب پاره سنگ بزرگی به سمت حسینی، با پای او برخورد کرد.

سیدحسین نیز بلافاصله پای خود را گرفت و کمی از مقابل دروازه دور شد. بهزاد غلامپور با برداشتن این سنگ پرتاب شده از سوی هواداران پرسپولیس، آن را به ناظر مسابقه نشان داد. در ادامه نیز کاپیتان آبی ها به ادامه گرم کردن مشغول شد تا خود را برای آغاز مسابقه آماده کند.

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1772564

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =