تاکید عجیب یک متخصص در کنفرانس خبری پنتاگون: حضور فرازمینی‌ها در زمین صددرصد است

یکی از متخصصان تحقیق درباره هوش فرازمینی‌ در کنفرانس خبری پنتاگون با موضوع «بیگانگان» واقع در نیویورک، معتقد است بدون تردید،‌ موجودات فرازمینی روی سیاره خاکی ما زندگی می‌کنند.

نادیا زکالوند: دکتر گری نولان،‌ متخصص سابق بشقاب‌پرنده‌ها (UFO)، که اکنون در مدرسه پزشکی دانشگاه استنفورد مشغول کارست،‌ در گذشته یکی از محققان سازمان سیای آمریکا بود. او در این مدت روی بشقاب‌پرنده‌های به‌جامانده‌ای که گفته می‌شد مرتبط با فرازمینی‌ها هستند،‌ آزمایش‌هایی انجام ‌داد و آنها را کاملا بررسی ‌کرد.

او در کنفرانس خبری پنتاگون گفت، «۱۰۰درصد،‌ بیگانگانی از آن سوی سیاره خاکی‌مان به زمین آمده‌اند و در میان ما زندگی می‌کنند.»

تاکید عجیب یک متخصص در کنفرانس خبری پنتاگون: حضور فرازمینی‌ها در زمین صددرصد است

وقتی در این کنفرانس از دکتر نولان پرسیده شد، «آیا معتقدید که بیگانگان قبلا به زمین آمده‌اند؟» او پاسخ داد، « فکر می‌کنم که حتی باید یک قدم جلوتر برویم. من نه‌تنها بر این باورم که بیگانگان از زمان‌های بسیار قدیم به زمین آمده‌اند، بلکه هنوز هم میان ما زندگی می‌کنند.»

دکتر نولان معتقد است این بیگانگان، شکلی پیشرفته از هوش هستند که روی زمین زندگی می‌کنند و برای ارتباط با ما از واسطه‌ها استفاده می‌کنند و ظاهرشان شبیه ما نیست.

منبع:

dailystar

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1772609

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =