لزوم توجه جدی تر به تولیدات صادرات محور در استان

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت مازندران بر لزوم توجه جدی تر به مقوله تولیدات صادرات محور در استان تاکید کرد.

به گزارش خبرآنلاین از مازندران؛ نادعلی کهنسال در نشست صمیمی با رئیس، اعضای هیات رئیسه و روسای انجمن های 9 گانه خانه صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: باید با برنامه ریزی درست به سمتی حرکت کنیم که تولیدات استان مازندران علاوه بر تامین نیاز داخل، صادرات محور نیز باشد.

وی افزود: برخی زیرساخت های صادراتی در استان فراهم است و باید با همدلی و همکاری و تلاش شبانه روزی، دیگر زیرساخت های مرتبط با صادرات را در استان فعال نمائیم.

او در ادامه به نقش مهم خانه صنعت، معدن و تجارت به عنوان بازوی کارشناسی تیم اقتصادی استان و مخصوصاً این اداره کل اشاره و افزود: اداره کل صمت مازندران آمادگی دارد تا از نقطه نظر کارشناسی تمامی ذینفعان همچون خانه صنعت، معدن و تجارت، اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی و اتاق اصناف و تشکل های مرتبط در جهت حل و رفع مشکلات موجود بهره مند و آنها را عملیاتی نماید.

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان در این دیدار صمیمی خواستار ارائه برنامه تحولی در جهت ارتقای صنعت و راه های برون رفت از مشکلات موجود از سوی خانه صنعت، معدن و تجارت و تشکل ها و انجمن های زیر مجموعه شد.

وی اظهار داشت: افزایش توان کارشناسی در خانه صنعت، معدن و تجارت می تواند باعث ادامه فرآیند تفویض اختیار از سوی این اداره کل گردد. باید با کار جهادی و استفاده درست از نیروها و ظرفیت های موجود به دنبال ایجاد رضایتمندی بیشتر برای مردم باشیم.

در این جلسه رئیس، اعضای هیات رئیسه و روسای انجمن های تخصصی خانه صنعت، معدن و تجارت استان ضمن تبریک و اعلام آمادگی همکاری های نزدیک با اداره کل صنعت، معدن و تجارت مازندران نسبت به ارائه نقطه نظرات خود پرداختند.

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1773801

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =