روزنامه جوان: تغییر حکومت، گاو نر می‌خواهد و مرد کهن!

روزنامه جوان نوشت: تغییر حکومت کار هر کسی نیست و با خرافات و توهم انجام نمی‌شود؛ گاو نر می‌خواهد و مرد کهن!

  • از استوری‌های مضحکی که در روزهای تعطیل ۱۴ و ۱۵ خرداد در فضای مجازی دست به دست شد، این محتوا بود که از این تعطیلات استفاده کنید، شاید سال دیگه این موقع تعطیل نباشد! کنایه از اینکه تا سال دیگر، براندازان موفق شده‌اند و ایران را گرفته‌اند! سال گذشته هم می‌گفتند «امسال سال خونه» و از سرنگونی جمهوری اسلامی ایران شعار می‌ساختند، با این حال سال تمام شد و اتفاقی نیفتاد.

  • سال گذشته، اما اوج این توهمات بود. عکس کلاغ سفید می‌گذاشتند و می‌گفتند نشانه سقوط حکومت است و از مشاهدات خود از کلاغ‌های سفید مطلب در مجازی می‌گذاشتند و رسانه‌های فارسی زبان غربی هم بعضاً پوشش می‌دادند. تیم آرژانتین قهرمان جام جهانی شد، گفتند سال ۵۷ که این تیم قهرمان شده، انقلاب اسلامی ایران رخ داده، پس حالا هم منتظر تغییر حکومت باشیم!

  • آن دیگری اعداد فراخوان روزهای ۲۴، ۲۵ و ۲۶ آبان را با هم جمع کرده بود که ۷۵ می‌شد و بعد، با برعکس کردن حاصل جمع، می‌خواست بفهماند که با این عدد نشانه انقلاب دیگری است!از این خرافه‌ها بین براندازان زیاد است و سطح تعقل آن‌ها را در امور سیاسی نشان می‌دهد. اما تغییر حکومت کار هر کسی نیست و با خرافات و توهم انجام نمی‌شود؛ گاو نر می‌خواهد و مرد کهن!


بیشتر بخوانید:

۲۱۲۲۰

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1774790

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =