فیلم سینمایی «یه حبه قند» به کارگردانی رضا میرکریمی از چهارشنبه بیستم مهرماه در 35 سینمای تهران و شهرستان‌ها به نمایش درمی‌آمد.

به گزارش روابط عمومی این فیلم، 18 سینما در تهران و 17 سینما در شهرستان‌ها به اکران تازه‌ترین ساخته میرکریمی اختصاص پیدا می‌کند.
 
سینماهای استقلال، آزادی، پردیس ملت، پردیس زندگی، فرهنگ، ماندانا، پردیس تماشا، پردیس راگا، پردیس کیان، حافظ، بهمن، مرکزی، شاهد، شکوفه، اریکه ایرانیان، ایران، فلسطین و موزه سینما سالن‌های نمایش دهنده این فیلم در تهران هستند.
 
همچنین «یه حبه قند» در شهرهای شیراز، گرگان، اصفهان، کاشان، شهرکرد، زنجان، همدان، بوشهر، تبریز، ارومیه، خرم‌آباد، یزد، اهواز، قزوین، کرج، گوهر دشت و اسلام شهر نیز به نمایش درمی‌آید.
 
پوستر فیلم «یه حبه قند» را عباس کیارستمی طراحی کرده، رخشان بنی‌اعتماد آنونس آن را ساخته و مجید مجیدی تیزرهای تلویزیونی آن را تولید کرده است.
 
«یه حبه قند» با بازی جواهریان، سعید پورصمیمی، رضا کیانیان، فرهاد اصلانی، هدایت هاشمی، نگار عابدی، ناهید مسلمی، شمسی فض‌الهی، سهیلا رضوی، امیرحسین آرمان و اصغر همت ماجرای یک خانواده سنتی ایرانی است.
 
در خلاصه داستان این فیلم آمده: «سکوت خانه باغی قدیمی و سرسبز با ورود مهمانانی در هم می‌شکند. چهار دختر این خانه به همراه همسر و فرزندانشان برای عروسی خواهر کوچکترشان پسندیده به یاری مادر شتافته‌اند. این اقامت برای خواهران و باجناق‌ها شاید دردسر باشد، ولی برای بچه‌ها تحقق یک آرزوی بزرگ است. تا اینکه...»
 
58243
کد خبر 177727

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =