دستیاری نه، لوپز گزینه سرمربیگری استقلال است

سرمربی اسپانیایی که یکی از گزینه‌های هدایت استقلال است، در یک کنفرانس خبری شرکت کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ یکی از گزینه‌های هدایت باشگاه استقلال، خوان رامون لوپز کارو، سرمربی اسپانیایی است که بامداد امروز وارد تهران شد. او که سابقه هدایت رئال مادرید، تیم‌های ملی عربستان و عمان را در کارنامه دارد، عصر امروز در یک جلسه با حجت کریمی شرکت کرد.

پس از پایان این جلسه، در همان محل ساختمان باشگاه استقلال یک نشست خبری نیز برای لوپز تدارک دیده شد و او مقابل دوربین خبرنگاران قرار گرفت و پاسخگوی سوالات بود.

لوپز در ابتدای صحبت‌هایش گفت: خیلی خوشحالم مدیرعامل باشگاه استقلال را ملاقات کردم و از دعوت و پذیرایی‌شان تشکر می‌کنم. ما درباره برنامه‌های استقلال صحبت کردیم و اینکه اگر امکانش باشد، همکاری کنیم.

* برای رسیدن به اهدافمان باید شناخت کافی داشته باشیم
با هدف اینکه بتوانیم برنامه خوبی برای باشگاه داشته باشیم که با پیروزی‌های متعددی همراه باشد. این را می‌دانیم که استقلال باشگاه خیلی بزرگی است. بنابراین باید شناخت خیلی کافی داشته باشیم تا بتوانیم به اهدافمان برسیم.

* باید مطمئن شوم می‌توانیم به موفقیت برسیم
او در پاسخ به این سوال که چقدر امیدوار است این قرارداد بسته شود، گفت: من روش کار خودم را دارم. در همه باشگاه‌هایی که بوده‌ام، همیشه دوست داشته‌ام ابتدا همه قوانین و شرایط تمرینات را آنالیز کنم، شرایط بازیکنانم و اهداف باشگاه را بدانم و اگر تمام این‌ها با قوانین من درست پیش برود و مطمئن شوم می‌توانیم به موفقیت برسیم، آنگاه می‌توانم ادامه دهم.

* اگر مشکلات باشد، چمدانم را برمی‌دارم و می‌روم
اگر ببینم شرایط جوری است که مشکلاتی وجود دارد، حضور من مفید نخواهد بود و مطمئنم چمدانم را برخواهم داشت و اینجا را ترک می‌کنم.

* آنالیزها را انجام می دهم تا نقاظ ضعف و قدرت را بفهمم
او درباره اینکه چقدر از استقلال شناخت دارد، گفت: زمانیکه سرمربی تیم ملی عربستان بودم، بازی های استقلال را در لیگ قهرمانان آسیا دیده بودم. یک مسابقه با الریان داشتند و آن را دیدم. شناختی از دور دارم و برای شناخت کامل نیاز دارم تا 5 فیلم از بازی های لیگ برتر و 5 فیلم از بازی های تیم خودم را برای آنالیز داشته باشم. این آنالیز را انجام خواهم داد تا نقاظ ضعف و قدرت را بررسی کنم.

* هدف ما کمک به باشگاه است
اگر ببینم می توانم کمکی به تیم کنم و تغییراتی را در ترکیب انجام دهم که موفقیت آمیز باشد، با باشگاه قرارداد امضا خواهم کرد. همه اهداف ما برای کمک به باشگاه است تا استقلال بتواند به اهدافش برسد و جام به دست بیاورد.

* مهم ترین چیز برای من نظم باشگاه است
لوپز در مورد این که چه معیارهایی او را به کار در ایران راغب می‌کند، گفت: یک تیمی باشد با عطش زیاد، که همه بازیکنان تیم در لول و سطحی باشد که هدف باشگاه است. موقعی که هدف باشگاه رسیدن به جام است، ولی ترکیب بازیکنان سطح شان پایین تر باشد، با موفقیت همراه نخواهد بود. مهم ترین چیز برای من نظم باشگاه است.

* دستیاری نه، لوپز گزینه سرمربیگری است
وقتی مترجم گزینه اسپانیایی سرمربیگری استقلال با سوالی عجیب پیرامون اینکه صحبت هایی مبنی بر استفاده از لوپز به عنوان دستیار گزینه داخلی مواجه شد، از خبرنگاران خواست که این سوال را مطرح نکند چرا که ایشان به عنوان گزینه سرمربیگری استقلال به تهران آمدند و اصلا پرسیدن این سوال زشت است.

* هم دستیار ایرانی داریم و هم خارجی
لوپز در مورد اینکه اگر با استقلال توافق کند، دستیارانش ایرانی خواهند بود یا خارجی هم گفت: در مورد این موضوع با مدیریت صحبت کردیم. چرا از هر دو (داخلی و خارجی) نباشد؟ حتما در کادرم یک دستیار و یک بدنساز ایرانی خواهم داشت.

258 258

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1777753

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =