شنای تمساح ۳/۵ متری در استخر خانه‌ای در فلوریدا/ عکس

زنی در فلوریدا وقتی تصمیم گرفت در استخر منزل‌شان شنا کند، با تمساحی که بی‌خیال در استخر شنا می‌کرد، مواجه شد.

نادیا زکالوند: لین توسی (Lynn Tosi) اهل فلوریدا وقتی می‌خواست به استخر منزل‌شان برود، از دیدن تمساحی، که حدود ۳/۵ متر طول داشت، در استخر غافلگیر شد. او ابتدا آنقدر ترسید که نمی‌دانست باید چه کند. سپس با پلیس تماس گرفت.

بنابه گفته مسئولان حیات وحش، تمساح‌ها در این موقع از سال بیشترین فعالیت را دارند و احتمالا این تمساح بعد از کلی به دنبال آب گشتن در جنگل، دست آخر به استخر لین توسی رسیده است.

شنای تمساح ۳/۵ متری در استخر خانه‌ای در فلوریدا/ عکس

برای زنده‌گیری این تمساح، از مردی حرفه‌ای کمک گرفته شد که او هم از تمساح به این بزرگی، شگفت‌زده شد. آنها تمساح را گرفته و آن را به مکانی امن انتقال دادند.

در ۵ روز گذشته این سومین بار در فلوریداست که فردی با تمساح روبه‌رو می‌شود. چند روز پیش، وقتی مردی از خانه‌اش بیرون می‌آمد، پشت در خانه، تمساحی حدود ۱/۵ یا ۲ متری قرار داشت که پای او را ناگهان گاز گرفت. مرد توانست خود را نجات دهد و به داخل خانه برگردد و در را محکم ببندد. اما زخم بزرگی در یک طرف پایش باز شده بود. او سعی کرد تا آمدن پلیس و نیروی امداد جلوی خونریزی شدید پایش را بگیرد.

بعدها پلیس گفت که تمساح ۲/۵ متری بوده است. متاسفانه امکان زنده‌گیری این تمساح وجود نداشت و مسئولان مجبور شدند آن را بکشند.

منبع:

cbsnews

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1781644

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =