بلاتکلیفی والدین از نرخ سرویس مدارس در سال جدید

تسنیم نوشت: رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران با توجه به عدم ارسال تعیین نرخ سرویس مدارس برای سال ۱۴۰۲ ـ ۱۴۰۳ گفت: این موضوع موجب گلایه خانواده‌ها شده و امیدواریم شهرداری هر چه سریع‌تر این لایحه را به شورا ارسال کند.

یکصد و پنجاه و هفتمین جلسه شورای شهر تهران صبح امروز به ریاست مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران برگزار شد. در ابتدای جلسه پس از سخنان ابتدایی چمران اعضای شورای شهر تهران تذکراتی را در حوزه‌های مختلف مطرح کردند.

مهدی اقراریان به عنوان نخستین تذکردهنده به تذکر چهل‌ونهم خود اشاره کرد و گفت: بر اساس بند ۳۰ ماده ۸۰ قانون تشکیلات شوراها شهرداری باید توجه لازم را به صرفه و صلاح شهر داشته باشد و در این زمینه انتظار این است که شهرداری تهران گزارشی را از آخرین وضعیت پروژه‌های مشارکتی در شرکت‌ها و سازمان‌ها و مناطق برای بنده ارسال کند.

مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران با اشاره به درخواست اقراریان جهت ارسال گزارش از آخرین وضعیت پروژه‌های مشارکتی در شهر گفت: بهتر است این گزارش در صحن شورا ارائه شود تا اعضا نیز از جزئیات این گزارش مطلع شوند.

وی تصریح کرد: متاسفانه در گذشته بیش از ۹۰ درصد از پروژه‌ها مشارکتی به دادگاه‌ها کشیده می‌شد و امیدواریم در این دوره فرآیندی در دستور کار قرار بگیرد که واقعا پروژه‌ها مشارکتی باشد و به نتیجه مثبت برسد.

سید جعفر تشکری هاشمی رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران نیز در جلسه امروز با اشاره به عدم ارسال لایحه تعیین نرخ سرویس مدارس از سوی شهرداری تهران گفت: متاسفانه در این زمینه گلایه‌هایی از سوی والدین مطرح می‌شود و انتظار ما این است که هر چه سریع‌تر این لایحه به شورا ارسال شود.

وی گفت: بر اساس اعلام شهرداری قرار بود تا آخر خردادماه امسال لایحه تعیین نرخ سرویس مدارس به شورا ارسال شود که متاسفانه هنوز این لایحه ارسال نشده است و بسیاری از والدین با حضور در مدارس اعلام کرده‌اند که مدیران مدارس از آنها مبالغی را به عنوان پیش پرداخت درخواست کرده‌اند که همین امر مشکلاتی را به وجود آورده است و امیدواریم هر چه سریع‌تر این لایحه به شورا ارسال شود تا در صحن در خصوص نرخ سرویس مدارس برای سال ۱۴۰۳ ـ ۱۴۰۲ تصمیم‌گیری شود.

بیشتر بخوانید:

شهریه مدارس غیردولتی اعلام شد

۲۳۳۲۳۶

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1781733

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =