پورحیدری این صحنه‌ها را می‌دید سکته می‌کرد

خبر ورزشی نوشت: فریده شجاعی همسر اسطوره فقید استقلال نسبت به دزدیده شدن مجسمه منصور پورحیدری واکنش نشان داد.

صبح امروز خبر آمد که مجسمه منصور پورحیدری که نزدیک خانه این اسطوره فقید استقلال نصب شده بود را دزدیده‌اند! این مسئله موجب شد تا با فریده شجاعی همسر منصور خان صحبت کنیم و ببینیم اصل قضیه از چه قرار است.

شما کی متوجه شدید که مجسمه منصورخان را دزدیده‌اند؟
چون این مجسمه نزدیک منزل ما قرار دارد هر روز هنگام رفت و آمد به منزل آن را می‌دیدیم اما دیروز ناگهان عسل، نوه من به من گفت: «مامانی، مجسمه بابا منصور سر جاش نیست» وقتی عسل این حرف را به من زد، رفتم و دیدم که بله بچه کاملاً درست می‌گوید. متأسفانه مجسمه منصور سر جایش نبود و ان را برداشته‌اند.

حالا می‌خواهید چه کار کنید؟
والا هنوز تا حدی شوکه هستم و البته خیلی هم ناراحت. حالا روز شنبه به شهرداری می‌روم تا ببینم باید چه کار بکنیم. این مجسمه به لحاظ فلزی ارزش چندانی نداشت ولی به لحاظ معنوی خیلی ارزشمند است. نمی‌دانم چرا چنین رفتاری انجام می‌دهند اما به نظرم کسانی که این کار را می‌کنند ورزشی نیستند چون هواداران عزیز استقلال و پرسپولیس هرگز چنین کاری نمی‌کنند.

روز پنجشنبه در جریان تمرین افتتاحیه استقلال اتفاقات تلخی به وقوع پیوست و تماشاگران این تیم توسط یک عده کتک خوردند. واقعاً چرا چنین اتفاقاتی رخ می‌دهد؟
واقعا نمی‌دانم چرا اینجوری می‌شود؟ انگار استقلال نفرین شده است. امیدوارم این مشکلات حل شود و روزی را ببینیم که دیگر چنین اتفاقاتی در فوتبال ایران نباشد. باور کنید گاهی اوقات می‌گویم اگر منصور زنده بود به خاطر دیدن چنین صحنه‌هایی بنده خدا سکته می‌کرد. این اتفاقات اصلاً در شأن ورزش ایران و هواداران استقلال نیست.

جواد نکونام هم سرمربی استقلال شد. چهره‌ای که برای اولین بار توسط منصور خانه پورحیدری در تیم ملی به بازی گرفته شد.
آقای نکونام بازیکن بزرگی بود و من خودم وقتی فوتبال بازی می‌کرد از سبک بازی او خوشم می‌آمد. نگاهم نسبت به سرمربیگری ایشان مثبت است و امیدوارم بتواند در این تیم موفق شود. نکونام به درد استقلال می‌خورد و امیدوارم بتواند امید و شادمانی را به استقلال بازگرداند.

257 251

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1783769

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =