ماجرای بیرانوند توطئه علیه استقلال بود

فارس نوشت: بازیکن اسبق استقلال به انتقاد از انتخاب‌های غلط برای مدیریت این باشگاه پرداخت.

ستار همدانی در خصوص شرایط فعلی تیم استقلال، اظهار داشت: شرایط بسیار اسفناک و اذیت کننده‌ای برای هواداران است. تمام مشکلات روی هم انباشته شده و روز به روز هم بدتر می‌شود. متاسفانه در بهترین زمان که استقلال می‌توانست یک تیم خوب ببندد، کاری کردند که فرصت را از دست بدهد. بازیکنان خوب جذب تیم های دیگر و رقبا شدند. هر بازیکنی که مانده در قواره قهرمانی نیست. محبی و قائدی هم رفتند. متاسفانه شرایط مساعدی نیست.

برای حل مشکلات استقلال باید یک نفر از «لیان شامپو» بیاید!

وی در مورد حضور جواد نکونام روی نیمکت آبی‌ها، گفت: جواد مربی بسیار آینده داری است. اتفاق خوبی افتاده و امیدوارم در کارش موفق باشد. او البته با مشکلات عدیده ای مواجه شده که همه این‌ها بر می‌گردد به بی تدبیری مسئولینی که حداقل در یک سال گذشته انتخابات غلطی داشتند. امسال برای نکونام سخت است. امیدوارم و دعا می‌کنم از پس کار بر بیاید. هرچند او به تنهایی نمی‌تواند و باید آدم هایی در کنارش باشند که بتوانند کمکش کنند. این مشکلات آنقدر زیاد است که در واقع یک نفر از «لیان‌شامپو» باید بیاید! بی پولی، بی برنامگی مدیریت، نداشتن بازیکن، رفتن بازیکنان و... همه این‌ها مشکلاتی است که نکونام باید با آن‌ها دست و پنجه نرم کند.

همدانی با اشاره به حضور علی خطیر در راس مدیریت باشگاه استقلال، تصریح کرد: امیدوارم در کنار نکونام، خطیر بتواند مشکلات باشگاه را حل کند. اگر مشکلات مالی حل نشوند صددرصد چالش‌های زیادی خواهند داشت. باید به فکر حفظ بازیکنان موجود و تقویت تیم با بازیکنان جدید باشند. خطیر هم کار سختی پیش رو دارد.

وی در مورد اینکه خطیر با وجود تجربه‌ای که دارد ممکن است امسال به عنوان یک مدیر جوان فوتبالی تبدیل به یک مهره سوخته شود، گفت: امیدوارم این اتفاق نیفتد. الان استقلال به ثبات مدیریتی نیاز دارد. خطیر تجربه بدی ندارد ولی واقعا مشکلات آنقدر زیاد است که هر کسی بیاید راهش را گم می‌کند. زمانی هست که شما در یک شرایط عادی می‌آیید تا مشکلات معمول را حل کنید اما زمانی هست که می‌آیید و کوه بزرگی از مشکلات را می‌بینید.

وزارت ورزش و سازمان خصوصی سازی نقش پررنگی در این شرایط استقلال دارند

پیشکسوت استقلال در مورد اینکه طی یک سال اخیر مدیریت استقلال 4 بار به صورت عمده دچار تغییر شده و نقش وزارت و رزش و خصوصی سازی چقدر در این مساله تاثیرگذار بوده، عنوان کرد: واقعا خیلی، چندبار انتخاب غلط؟ اشتباه یک بار، دو بار اما شما ببینید در چند سال اخیر مدام اشتباه و انتخاب غلط داشته‌اند. چند بار خوش بینانه نگاه کنیم؟ متاسفانه هرچقدر هم بخواهیم مثبت ببینیم آنقدر این مساله تکرار شده که مجاب می‌شویم عمدی در کار است.

وی افزود: مگر می شود طی یکسال در یک مجموعه 4 بار مدیریت عوض شود؟ الان در یک مجموعه کوچک اگر یک نیروی خدماتی عوض شود، نفر تازه چندماه زمان نیاز دارد به کار آشنا شود. این تیم این همه هوادار دارد که شرایط سختی را می‌گذرانند اما متاسفانه تصمیم گیرندگان انتخاب‌های غلط دارند و به شایسته سالاری توجهی نمی‌کنند. امیدوارم خطیر بتواند به بهبود شرایط کمک کند ولی با توجه به حجم مشکلات، بعید می‌دانم او دوام بیاورد.

ماجرای بیرانوند یک توطئه بود

همدانی در مورد روند نقل و انتقالات استقلال و ماجرای بیرانوند که تاخیری چندروزه در این روند ایجاد کرد، گفت: بسیار ضعیف، وقتی مدیر، پول و برنامه ندارد مجبور می‌شود از زیر کار در برود. ماجرای بیرانوند به نظر من یک توطئه بود که نمی‌دانم چه کسی یا چه کسانی پشت آن قرار داشتند. معلوم بود او به استقلال نمی‌آید. اگر می‌آمد باید شک می‌کردیم. ان‌شاالله استقلال بتواند در ادامه مسیر، این روزهای باقی مانده نقل و انتقالات را با شرایط خوب پشت سر بگذارد و دست نکونام باز باشد. روزهای سختی را برای مدیریت و نکونام می‌بینم. امیدوارم همه دست به دست هم بدهند و کمک کنند. باید هرچه از دستمان بر می‌آید انجام بدهیم تا جواد و خطیر بتوانند با آرامش کار را پیش ببرند.

257 251

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1787906

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =