هشدار قالیباف در باره معاونت سیاسی وزارت کشور

ایرنا نوشت:رئیس مجلس در پاسخ به تذکر آیین نامه ای دلخوش اباتری اظهار کرد: روز جمعه با احمد وحیدی وزیر کشور صحبت کردم اینکه این بخشنامه و ابلاغیه خلاف قانون بود را پذیرفتیم و لذا بندهای ۲، ۴، ۶ و ۷ این بخشنامه حذف شد.

سید کاظم دلخوش اباتری نماینده مردم صومعه سرا در مجلس در تذکر آیین نامه ای نسبت به عدم جابجایی معاون سیاسی وزیر کشور پس از ماجرای بخشنامه وی به استانداران و فرمانداران در خصوص عدم دعوت از نمایندگان محجلس در سال پایانی فعالیت آن در مراسم بهره برداری از پروژه های عمرانی و برنامه های دولتی تذکر آیین نامه ای داده و خواستار ورود رئیس مجلس به این موضوع بر اساس آیین نامه داخلی مجلس شد.

محمد باقر قالیباف رئیس مجلس در پاسخ به تذکر آیین نامه ای دلخوش اباتری اظهار کرد: روز جمعه با احمد وحیدی وزیر کشور صحبت کردم اینکه این بخشنامه و ابلاغیه خلاف قانون بود را پذیرفتیم و لذا بندهای ۲، ۴، ۶ و ۷ این بخشنامه حذف شد.

وی ادامه داد: خودِ وزیر کشور هم با من قبل از حضور در نشست غیر علنی با نمایندگان صحبت کرد و قول داد که معاون سیاسی اش جابجا می شود لذا جمعه به وزیر کشور اعلام کردم که زمانی که قول داده بودید به اتمام رسیده است و قرار شد این جابجایی انجام شود آقای وحیدی هم شخصا مایل به این جابجایی بود. اگر این قول وزیر کشور انجام نشد، من بر اساس آیین نامه داخلی مجلس پیگیری خواهم کرد.

۲۱۶۲۱۷

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1790136

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =