فراخوان اعزام مشمولان به خدمت مقدس سربازی در چهارمحال وبختیاری

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان گفت: کلیه مشمولان فارغ التحصیل دانشگاه ها، دیپلم و زیر دیپلم که برگ آماده به خدمت به تاریخ یکم مرداد ۱۴۰۲ دریافت کرده اند به خدمت مقدس سربازی اعزام می شوند

به کزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری، سرهنگ"مجید بهمنی" اظهار داشت: کلیه مشمولان استان چهارمحال وبختیاری در مقاطع تحصیلی مختلف که برگ آماده به خدمت به تاریخ یکم مرداد ۱۴۰۲ دریافت کرده اند می بایست راس ساعت ۷ صبح روزیکشنبه مورخه اول مرداد ماه در معاونت وظیفه عمومی استان واقع در (شهرکرد، منظریه، جاده دانشگاه آزاد، جنب پلیس راهنمایی و رانندگی) حضور یابند تا به خدمت دوره ضرورت اعزام گردند.

وی افزود:مشمولان اختصاص یافته سپاه استان باید به صورت انفرادی در ساعت ۷ صبح روز یکشنبه مورخه یکم مرداد خودرا به سپاه استان معرفی کنند و از مراجعه به معاونت وظیفه عمومی استان خودداری نمایند.

وی گفت: مشمولانی که در مهلت تعیین شده جهت اعزام به خدمت مراجعه ننمایند و وارد غیبت شوند برابر ماده ۱۰ قانون خدمت وظیفه عمومی، با محرومیت های اجتماعی از جمله عدم استخدام، عدم امکان دریافت وام، عدم دریافت مستمری از سازمان های دولتی و وابسته و نهادهای قانونی، عدم صدور پروانه کسب و ... مواجه خواهند شد.

این مقام انتظامی تأکید کرد: مشمولان وظیفه اصل مدارک مورد نیاز اعم از برگ آماده به خدمت، برگ واکسیناسیون، برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح و سایر مدارک مورد نیاز از جمله شناسنامه را در هنگام مراجعه و اعزام به خدمت به همراه داشته باشند.

46

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1791765

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =