حضور کاروان خدمت جهاد کشاورزی در روستاهای استان

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان از حضور کاروان خدمت جهاد کشاورزی در روستاها و مناطق محروم استان پهناور سمنان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان، محمدرضا قاسمی در جمع خبرنگاران با اشاره به آغاز "کاروان خدمت جهاد کشاورزی استان سمنان" به عنوان یکی از اقدامات ابتکاری این سازمان برای تسریع در احصا و رفع مشکلات مردم اظهار داشت: در راستای سیاست‌های دولت و تأکیدات استاندار سمنان، برنامه ریزی برای حضور کاروان خدمت جهاد کشاورزی در بخش‌ها، دهستان‌ها و مناطق روستایی استان سمنان با حضور مدیران دستگاه‌های وابسته به بخش کشاورزی استان سمنان صورت گرفته است.

️وی افزود: این جلسات و نشست ها در محل روستاها با حضور شوراها و عوامل مؤثر در مناطق روستایی در راستای رفع مشکلات و مسائل کشاورزان برگزار خواهد شد و مدیران دستگاه‌های زیرمجموعه وزارت جهاد کشاورزی در سطوح استانی و شهرستانی برای حل مشکلات مردم به روستاها می‌روند.

️رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان با بیان اینکه کاروان خدمت جهاد کشاورزی در این استان از دوشنبه همین هفته (۱۴۰۲/۰۵/۰۲) از روستای چاشم آغاز می شود گفت: با توجه به مشکلات احصا شده، مدیران مرتبط از دستگاه‌های زیرمجموعه وزارت جهاد کشاورزی در استان سمنان با حضور در مناطق محروم در راستای ارائه خدمت به مردم گام بر خواهند داشت.

۴۶

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1792989

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =