چند معیار مهم برای انتخاب وکیل در شیراز

مسائل حقوقی را در دنیای امروز با توجه به پیچیدگی هایی که دارند نمی توان به سادگی حل کرد. این قبیل مسائل معمولا تخصصی و غیر قابل درک برای افراد عادی هستند و برای حل آنها، لازم از بهترین وکیل شیراز کمک گرفته شود. مراجعه به یک وکیل در شیراز می تواند راه حل مناسبی باشد تا با گرفتن مشاوره حقوقی مورد نیاز، بتوانید مشکلات تان را حل کنید.

اگر درگیر مسائل حقوقی شده اید بهتر است بدانید بدون گرفتن راهنمایی و مشورت با یک وکیل خوب، نه تنها شانس موفقیت شما خیلی کمتر خواهد بود، بلکه احتمال دارد متحمل ضرر و زیان مالی شوید. پس قبل از اینکه با چنین مشکلاتی مواجه شوید مراجعه به بهترین وکیل در شیراز می تواند نتیجه بخش باشد.

اهمیت مشاوره با بهترین وکیل در شیراز

در صورتی که برای انجام امور حقوقی خود از یک وکیل کارکشته کمک بگیرید می توانید خود را در چند قدمی موفقیت تصور کنید. وی می تواند به شما برای موفقیت در پرونده تان مشاوره داده و تا رسیدن به نتیجه نهایی شما را همراهی کند. وکیلی خوب است که به قوانین حقوقی آگاهی کامل دارد و می تواند راهکاری ساده و در عین حال قانونی برای شما ارائه دهد. تنها در این صورت است که می توانید در حداقل زمان ممکن و با حداقل هزینه به هدف خود برسید.

تخصص های مختلف بهترین وکیل شیراز

 • وکیل خانواده

 • وکیل امور قراردادها

 • وکیل ملکی

 • وکیل شرکت ها

حال که با معیارهای مهم انتخاب وکیل در شیراز آشنا شدید بهتر است با چند نفر از بهترین وکلای شیراز نیز آشنا شوید:

چند معیار مهم برای انتخاب وکیل در شیراز

 1. حامد اسکندری

یکی از وکلای پایه یک دادگستری که در شهر زیبای شیراز فعالیت دارد حامد اسکندری است. تجربه وی با توجه به پرونده های کیفری، خانوادگی، مالی، ملکی و ... موجود در پرونده های کاری، بسیار زیاد است. امین بودن در پرونده های حقوقی و موفقیت های پی در پی، توانسته است وی را به عنوان بهترین وکیل شیراز معرفی نماید.

حامد اسکندری مشاور حقوقی مجربی است که در رشته کارشناسی ارشد حقوق خصوصی فارغ التحصیل شده است. مهارت و تخصص اصلی او با توجه به ۱۰ سال موفقیت در پرونده های وکالتی قابل درک است.

آدرس سایت: https://behtarinvakileshiraz.ir/

شماره تماس: ۰۹۱۷۱۱۱۴۸۳۶

آدرس: شیراز، فلکه گاز، صد متر به سمت میدان اطلسی، طبقه فوقانی بانک رفاه، طبقه اول واحد یکم

 1. سحر ایزدی

سحر ایزدی از دیگر وکلای پایه یک دادگستری است که دفتر وکالت وی در شیراز قرار دارد. او پرونده های دعاوی کیفری، ثبت اسناد، ملکی، خانواده، حقوقی و ... را قبول می کند. علاوه بر این در صورتی که نیاز به تنظیم قرارداد و یا نوشتن اوراق قضایی داشتید نیز می توانید از این وکیل شیراز، راهنمایی و مشاوره بگیرید.

خانم سحر ایزدی در رشته کارشناسی ارشد فقه و حقوق خصوصی فارغ التحصیل شده اند و به موکلان خود مشاوره حقوقی می دهند.

آدرس: شیراز، بلوار پاسداران، بلوار زرهی

 1. سید روح اله معزی

سید روح اله معزی را می توان از جمله بهترین وکلای پایه یک دادگستری شیراز معرفی کرد که سابقه زیادی در این حرفه دارد. تنظیم انواع قراردادها و لایحه دفاعی نیاز به مهارت و تخصص زیادی دارد که ایشان در این خصوص خبره هستند. عمده فعالیت ایشان در زمینه دعاوی خانوادگی، کیفری، ملکی، ثبتی و ... است که می توان گفت تجربه، وی را به وکیلی مثال زدنی تبدیل کرده است.

آدرس: شیراز، خیابان اردیبهشت، نبش کوچه یک، برج الکترونیک شیراز، طبقه سوم، واحد ۳۵

چند معیار مهم برای انتخاب وکیل در شیراز

 1. وحید احمدی

وحید احمدی در رشته جرم شناسی و حقوق جزا و در مقطع کارشناسی ارشد تحصیل کرده است. بیش از ۱۰ سال سابقه در حوزه وکالت، در کارنامه درخشان وکالت او از موارد مهم می باشد. احمدی علاوه بر ارائه این خدمات به صورت حضوری، به صورت آنلاین و غیر حضوری نیز آماده خدمات رسانی به شما است.

آدرس: شیراز، فلکه گاز

 1. علی اسکندریان

علی اسکندریان، یکی از وکلای برجسته است. فعالیت های او در طول سال ها تا حدود زیادی توانسته است اعتماد موکلین را جلب کند و نتایج حقوقی بسیار موفقی به دست آورد. وی در طول سال‌ها با فعالیت درخشان خود، توانسته است به عنوان یکی از بهترین وکلا شناخته شود و این موفقیت را به پشتکار، مسلط بودن بر قوانین و ارائه مشاوره‌های آگاهانه به موکلین خود نسبت می‌دهد.

آدرس: خ شهیدبهشتی، خ معلم، خ دولت، دوارده متری احداثی، کوچه شهید علیرضا تاجیک

 1. نسرین قانع

سرکار خانم قانع به عنوان یکی از بهترین وکلای شیراز و موفق در این شهر محسوب می شود، به خصوص در زمینه دعاوی کیفری. خانم قانع دارای رزومه قوی می باشد و تا به امروز توانسته است بسیاری از پرونده‌های حقوقی را با موفقیت به اتمام برساند.

تخصص ایشان موجب شده تا با مهارت و اطلاعات منحصر به فرد به امور پرونده های خانواده بپردازد. علاوه بر دانش کافی، ویژگی های اخلاقی او مانند پایبندی به زمان، صداقت رفتار مناسب باعث شده است که در کار خود به موفقیت های بزرگی دست یابد.

آدرس: شیراز، ابتدای بلوار معلم

 1. مرضیه نوروزی

مرضیه نوروزی، یک وکیل زن متخصص و با تجربه در شیراز است. او سابقه ای بالا در حوزه دعاوی حقوقی و کیفری دارد و به ارائه مشاوره حقوقی در این زمینه می پردازد. تخصص نوروزی شامل پرونده های خانواده، طلاق، مهریه و پرونده های کیفری مانند کلاهبرداری، جعل، سرقت و غیره است.

وی با تسلط بر قوانین، صداقت و دقت در نکات، به عنوان یک وکیل خانواده ماهر در شیراز شناخته شده است و با موفقیت در پرونده های خانواده و بهبود روندن آن ها به موکلین خود کمک می کند.

آدرس: شیراز، خیابان ایمان شمالی، نبش کوچه ۴۰، ساختمان چاپ یاس

چند معیار مهم برای انتخاب وکیل در شیراز

معیارهای مهم در انتخاب بهترین وکیل در شیراز

پرونده حقوقی شما در هر حوزه ای که باشد لازم است با توجه به چند معیار کلی، وکیل خبره و با سابقه ای را برای انجام کارهای حقوقی تان استخدام کنید. این معیارهای مهم عبارتند از:

متخصص باشد: تخصص وکیل بسیار مهم است که نباید به آن بی توجهی کنید. برای مثال وکیلی که سالها در حوزه طلاق و پرونده های خانوادگی فعالیت کرده است، تجربه چندانی در زمینه تخلفات ملکی ندارد و نمی تواند شما را به درستی راهنمایی کند.

ساکن شهر شما باشد: بهتر است وکیلی را برای گرفتن مشاوره انتخاب کنید که در شهر خودتان ساکن باشد. قانون اساسی در همه جای ایران یکسان است ولی با این حال حکم قاضی می تواند با توجه به رسوم و فرهنگ اجتماعی منطقه صادر گردد. علاوه بر این، این کار می تواند دسترسی شما به وکیلتان را آسان و ساده تر نماید.

وکیل باید شایستگی داشته باشد: مهارت کافی در امور حقوقی موکلان، معیار شایستگی وکلاء به شمار می آید که می تواند مساله مهمی قلمداد گردد. نگارش بهتر پرونده های حقوقی، بررسی و تحقیق حقوقی، ارائه مستندات حقوقی و ... همه مواردی هستند که بهترین وکیل در شیراز را به عنوان وکیلی شایسته معرفی می کنند.

امانت دار و امین باشد: یکی از دیگر معیارهای انتخاب وکیل شیراز، امین بودن وی می باشد. وکیلی بهترین است که اتفاقات پرونده و اطلاعات موکلش را برای افراد دیگر فاش نکند. این موضوع حتی زمانی که پرونده به اتمام رسیده است نیز باید رعایت گردد.

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1793495

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =