چهارشنبه روز سرنوشت ساز فوتبالیست زندانی

ورزش سه نوشت: دادگاهی در شهر بارسلون به دنی آلوز اطلاع داد که دو روز دیگر باید برای حضور در جلسه نهایی دادگاه اتهامش به تجاوز حضور پیدا کند.

دادگاه بررسی کننده اتهام دنی آلوز، فوتبالیست برزیلی که به تجاوز متهم شده است اعلام کرد شواهد کافی برای برگزاری نهایی جلسه بررسی پرونده او را در اختیار دارد و این جلسه روز ۲ آگوست برگزار خواهد شد.

دادگاه شماره ۱۵ شهر بارسلون دنی آلوز را به تجاوز به یک زن در دسامبر ۲۰۲۲ متهم کرده است. این دادگاه با ارسال احضاریه‌ای برای دنی آلوز اعلام کرد شواهد کافی برای متهم کردن او را در اختیار دارد و جلسه نهایی برای صدور حکم او روز ۳ آگوست برگزار می‌شود.

در اظهاریه دادگاه که توسط قاضی امضا شده از دنی آلوز خواسته شده که دفاعیه نهایی خود را برای جلسه روز چهارشنبه آماده کند.

در صورتی که در پایان این جلسه حکم نهایی محکومیت دنی آلوز صادر شود میزان دقیق مجازات او و مدت زمانی که باید در زندان سپری کند مشخص خواهد شد. البته آلوز بعد از آن این حق را خواهد داشت که علیه این حکم دادگاه بدوی تقاضای فرجام‌خواهی کند.

دادگاه تجدیدنظر زودتر از اواخر سال جاری میلادی برگزار نخواهد شد و تا آن زمان آلوز نزدیک به یک سال را در زندان سپری کرده است. تقاضای آزادی مشروط این فوتبالیست برزیلی چندین بار از سوی دادگاه رد شده و او از زمان دستگیر شدنش تا امروز در زندانی در شهر بارسلون محبوس است.

۲۵۷ ۲۵۱

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1796273

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =