۲ نفر
۱۱ مرداد ۱۴۰۲ - ۰۶:۰۰
نقش حسن روشن در باشگاه استقلال؛ به نام خدا انتقاد!

باشگاه استقلال در آستانه فصل جدید نیاز جدی به حمایت دارد.

استقلال در ماه‌های اخیر شرایط عجیبی را سپری کرده و اتفاقات مختلف باعث شده این باشگاه نتواند پیش‌فصل مناسبی را سپری کند. تغییرات مدیریتی و مشکلات مالی استقلال تمام برنامه‌های جواد نکونام برای آماده‌سازی را به هم ریخت و حتی بعضی پیشکسوتان پرسپولیس هم بابت شرایط نابه‌سامان استقلال و نکونام اظهار تاسف کردند.

با این وجود و در شرایطی که حتی پرسپولیسی‌ها هم قبول دارند استقلال وضعیت بدی دارد، پیشکسوتان استقلال در تزریق امید و آرامش به باشگاه می‌توانند نقشی مهم ایفا کنند. این اتفاق تا حدی از سوی بعضی پیشکسوتان هم رخ داده و آن‌ها با مصاحبه‌های خود به بازیکنان و کادر فنی استقلال روحیه دادند ولی بعضی مصاحبه‌ها هم در نوع خود عجیب است.

یکی از این مصاحبه‌ها اخیرا از سوی حسن روشن انجام شد و او در اقدامی عجیب و در حالی که هنوز اتفاقی رخ نداده از انتخاب اطرافیان نکونام انتقاد کرده و اعلام کرده منتظر است تا او یک اشتباه کند! روشن در زمان مربیان و مدیران مختلف همیشه یک منتقد جدی بوده و مصاحبه‌های زیادی علیه اعضای باشگاه استقلال انجام داده است. او در زمان حضور ساپینتو هم به شدت علیه او انتقاد می‌کرد و صحبت‌های تندی درباره سرمربی سابق آبی‌ها انجام داد. با این حال شرایط این روزهای استقلال بسیار متفاوت است و این باشگاه نیاز جدی به حمایت قدیمی‌های خود دارد.

بدون شک کسی مخالف انتقاد کردن از کادر فنی و مدیریت و بازیکنان استقلال نیست و باید در زمان مناسب این اتفاق رخ دهد ولی در شرایط فعلی که باشگاه مشکلات زیادی دارد از پیشکسوتی چون حسن روشن انتظار می‌رفت که در آستانه شروع فصل جدید با حمایت خود از کادر فنی و بازیکنان به آن‌ها روحیه بدهد. استقلال امسال یکی از حساس‌ترین فصل‌های تاریخش را در پیش دارد و پیشکسوتان باشگاه هم می‌توانند نقش مهمی ایفا کنند. اتفاقی که مشابه آن تا حد زیادی در پرسپولیس هم رخ داده و اکثر پیشکسوتان موضعی حمایتی دارند.

حتی در روزهایی که یحیی گل‌محمدی نتیجه نمی‌گرفت هم پیشکسوتان پرسپولیس انتقاد تندی از او نمی‌کردند و صرفا ایرادات تیم را می‌گفتند. نکته‌ای که در بین پیشکسوتان استقلال کمتر دیده شده و بهتر است آن‌ها نیز رفتاری مشابه با تیم رقیبشان انجام دهند.

258 258

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1796532

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =