پایان سکوت یک پرسپولیسی درباره یاغی شدن در استقلال

ورزش سه نوشت: در روزهای ابتدایی حضور جواد نکونام به عنوان سرمربی استقلال، بحث درباره انتقال احمدزاده به جمع آبی‌پوشان داغ دنبال می‌شد و او اکنون به این موضوع واکنش نشان داده است.

فرشاد احمدزاده که یکی از پرماجراترین دوباره فوتبالی خود را طی 5 سال گذشته دنبال کرده، بار دیگر در آستانه انتقالی جنجالی به استقلال قرار داشت که البته به نظر می‌رسد این ماجرا پایان یافته است؛ هرچند او به طور کامل و شفافی به این موضوع واکنش نمی‌دهد و همه چیز را منوط به تصمیم دو باشگاه و احتمال انتقال معاوضه‌ای می‌داند. احمدزاده در گفتگویی که چندی پیش داشت، به سوالات ما درباره احتمال انتقال به استقلال اینچنین واکنش نشان داده است که در ادامه می‌خوانید.
تو در فولاد خوزستان و با هدایت جواد نکونام دوباره احیا شدی. درست در روزهایی که از پرسپولیس کنار گذاشته شده بودی و فرصت چندانی برای انتخاب نداشتی. فولاد اما سکوی پرتاب بزرگ برای تو تبدیل شد. اکنون نکونام به استقلال آمده و بحث درباره انتقال تو به این تیم داغ دنبال شده. دوست داری دوباره با او(نکونام) کار کنی؟
(خنده). انشاالله خیره است. درباره این بحث ها نمی شود الان حرف زد و من الان قرارداد دارم و باشگاه سپاهان باید درباره آینده من تصمیم بگیرد. من فعلا پایبند قراردادم هستم. یک زمانی دست شماست و یک زمانی هست باشگاه شما را نمی خواهد. من الان در سپاهان خوشحالم و واقعا دوستش دارم و خوشحالم پیراهن این تیم را می پوشم. یک زمان باشگاه تصمیم میگیرد و اصلا می گوید میخواهم معاوضه کنم. شما می توانید حرفی بزنید؟ می‌مانی بیرون؟ دو سال با سپاهان قرارداد دارم. از نظر عقیده من و ایمان دارم به آن دارم این است که یک کارهایی درست نیست. یک زمانی اشتباهی می کنم و به تیمی در خارج می روم اما یک سری کارها از نظر عقلانی درست نیست!

اینکه خانواده همسرت استقلالی هستند روی تصمیم آینده‌ات تاثیر نخواهد داشت؟
پدر همسرم استقلالی شدید است. برادر همسرم یکی از آنها استقلالی است و یکی از آنها پرسپولیسی است. پرسپولیسی اش هر جا من باشم طرفدار آن است ولی آن یکی و پدر همسرم همیشه استقلالی هستند. مطمئنا نظر آنها را می پرسم اما همسرم همیشه می گوید اطلاعی ندارم و می گوید با کسی که فوتبالی است و اعتماد داری مشورت کن.

شایعه درباره استقلالی شدنت را نمی خواهی جواب بدهی؟
یک سری مسائل را نمی شود قاطعانه جواب بدهی. نمی شود قاطعانه جواب داد که نه یا آره. من با سپاهان قرارداد دارم. الان 30 سالم است و سعی می کنم باتجربه عمل کنم. طبق شرایطی که پشت سر گذاشتم بهترین تصمیمات را میگیرم. شرایط کنونی سپاهانم را دوست دارم اینجا باشم. شاید یک روز بگویند نباش و دست من نیست.

این گفتگو حدود یک هفته پیش انجام شده بود و البته اکنون احمدزاده بار دیگر با پیراهن شماره 10 طلایی‌پوشان رونمایی شد. با این حال طی همین مدت بار دیگر شایعه معاوضه او و سعید مهری بار دیگر قوت گرفته بود که تا این لحظه به نتیجه نرسیده است. احمدزاده که پیش از این نیز یک بار تا آستانه استقلالی شدن پیش رفته بود، یک بار دیگر از این انتقال جنجالی فرار می‌کند یا سرنوشت او را یاغی جدید خواهد کرد؟

بیشتر بخوانید:

258 258

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1796698

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =