۷ نفر
۲۰ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۱۳
منصوریان برای نمایندگی مجلس خیز برداشت

شهربانو منصوریان می خواهد مسیر متفاوتی را در پیش بگیرد.

شهربانو منصوریان در بازدید مسئولان ورزش کشور از اردوی تیم ملی ووشو صحبت هایی را انجام داد.

شهربانو منصوریان اظهار داشت:

ما ورزشکاران زیاد توقع نداریم و سخنران هم نیستم. تشکر می‌کنم از اینکه سر تمرینات حاضر شدید. تعداد بچه‌ها را می‌بینید و ما همیشه با همین تعداد ورزشکار در حال تمرین هستیم. دوست دارم به خوابگاه ما نیز سر بزنید. زمانی دکتر علی‌نژاد در شرکت نفت بود و سالن آکادمی ووشو را ساخت و امروز ما این خانه ووشو را از برکت علی‌نژاد داریم.

وی تصریح کرد:

امیر صدیقی در این چند سال واقعاً زحمت کشیده است و با هزار بدبختی زمانی که مربی تیم‌ جوان بودم، تیم را اعزام کردند. تا روز آخر ما نمی‌دانستیم تیم به مسابقات جهانی اندونزی اعزام می‌شود یا نه. در هر سکو باید دو نفر تمرین کنند و این واقعاً سخت است. چینی‌ها به این خاطر همیشه قهرمان هستند که سالن تمرین خوب دارند و در تالو و ساندا جداگانه تمرین می‌کنند، اما ما چنین شرایطی را نداریم.

کاپیتان تیم ساندا بانوان با اشاره به نیاز ووشو به مجموعه‌ای بهتر عنوان کرد:

این همه زمین اینجاست، اما یک مقدار آن را به ووشو نمی‌دهند تا یک سالن بسازد. حتی ما غذاخواری نداریم و بعد تمرین باید خسته بالا برویم و لباس ببوشیم و برای غذا به سالن برویم. اینها همه درد است و در حال انتقال هستیم و همیشه نیز این مشکلات را به هر نماینده‌ای که به اینجا آمده است انتقال دادیم، اما هیچ اتفاقی نیفتاده است.

منصوریان با اشاره به اقدامات علیرضا دبیر برای رشته کشتی گفت:

رفتم فدراسیون کشتی و از سالن آنها بازدید کردم. دبیر در حال صحبت بود که حرف قشنگی زد. ایشان گفت بچه‌ها چهار ساعت اینجا تمرین می‌کنند، اما چند روز اینجا هستند و باید ذهن‌شان راحت باشد. دبیر برای ملی‌پوشان خوابگاه و استخر زده است و همه چیز را برای بچه‌ها فراهم کرده بود و معلوم است که کشتی نتیجه می‌گیرد.

وی در ادامه تصریح کرد:

تلاش خود را برای نتیجه خوب در بازی‌های آسیایی کردیم و تا الان نیز اینگونه بوده است و در میان فدراسیون‌ها بهترین بودیم و اگر امکانات داشته باشیم بهترین نتیجه را می‌گیریم. از شما می‌خواهم این اتفاق برای ووشو بیفتد و ما یک سالن و غذاخوری خوب داشته باشیم. باید چهار پنج نفر در یک اتفاق بمانیم و همانجا غذا بخوریم و استراحت کنیم و خواهش می‌کنم به خوابگاه‌های ما سر بزنید.

پس از صحبت‌های منصوریان، امیر صدیقی به سرپرست وزارت ورزش و رئیس کمیته ملی المپیک عنوان کرد که منصوریان قصد کاندیداتوری مجلس را دارد. منصوریان نیز در تأیید این موضوع گفت که قصد دارم کاندیدا شوم و حرکتی بزنم و خوابگاهی برای ووشو بسازم (با خنده).

257 251

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1800183

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =