ترس آمریکایی ها از این جنگنده مرموز چینی!/عکس

اطلاعات بسیار کمی در مورد جنگنده رادارگریز نسل پنجم پرتاب شده توسط ناو J-31 چین در دسترس است؛ نمونه اولیه جنگنده رادارگریز نسل پنجم ناو J-31 چینی که برای به چالش کشیدن اف-35 سی نیروی دریایی ایالات متحده ساخته شده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، اطلاعات بسیار کمی در مورد جنگنده رادارگریز نسل پنجم پرتاب شده توسط ناو J-31 چین در دسترس است، زیرا به نظر می‌رسد این برنامه تا حد زیادی پنهانی است. با توجه به کسری فعلی چین در زمینه هواپیماهای نسل پنجم پرتاب شده از اقیانوس این اتفاق، تعجب آور نیست، با این حال نیروی هوایی و نیروی دریایی چین در مورد پیشرفت این جت اخباری را منتشر کرده‌اند و حتی عکس هایی را منتشر کرده اند که پیکربندی ارتقا یافته آن را نشان می دهد.

بیشتر بخوانید:

سهم ناچیز خانم‌ها در حوزه فناوری اطلاعات!/ خانم‌ها 25 درصد کمتر حقوق می‌گیرند

«دنیا دنبال رفع آلودگی‌ گاوها است،‌ ما هنوز برای خودروها کاری نکردیم»!

یک گزارش جالب در Aerocorner می گوید که J-31 هنوز فقط در مرحله نمونه اولیه است و تا کنون تنها دو مورد ساخته شده است.

چین با این جنگنده مقابل آمریکا می‌ایستد!/ عکس

FC-31 هنوز چیزی مخفی است، اما تصور می‌شود که اندازه آن 56 فوت و 9 اینچ است، می‌تواند از طریق توربوفن‌های پس‌سوخت 2×RD-93 به 1.8 ماخ برسد و می‌تواند به موشک‌ها و بمب‌های هوا و هوا به زمین ناشناخته مسلح شود.

نگاهی گذرا به عکس های موجود شباهت بسیار قابل توجهی را بین پیکربندی خارجی J-31 و F-35 و F-22 ایالات متحده را نشان می دهد. نمونه اولیه J-31 دارای پیکربندی موتور دوگانه F-22 و بدنه کاملاً F-35 مانند است.

منبع: warriormaven

227227

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1800670

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =