گزارش آماری تماشاخانه‌ی ایران‌شهر منتشر شد

گزارش آماری تعداد تماشاگران و میزان فروش نمایش‌های تیر و مرداد ماه تماشاخانه‌ی ایران‌شهر اعلام شد.  

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از روابط عمومی تماشاخانه‌ی ایران‌شهر؛ آمار فروش و تعداد تماشاگران نمایش‌های "نویسنده مرده است"، "آخرین سه‌شنبه سال"، "چه" و "ط..." که از ابتدای تیر ماه تا بیستم مرداد ماه ۱۴۰۲ در سالن‌های استاد سمندریان و ناظرزاده‌ی کرمانی به صحنه رفتند مشخص شد.

بر اساس این گزارش نمایش نویسنده مرده است به کارگردانی بهنام شرفی که از تاریخ ۱۲ تیر تا ۲۰ مرداد ماه در سالن ناظرزاده کرمانی با ظرفیت ۲۱۲ صندلی و قیمت بلیت ۱۷۰ و ۱۵۰ هزار تومان به صحنه رفته است؛ با ۳۱ اجرا و میزبانی از ۴۷۲۷ تماشاگر، به فروشی معادل ۶۴۹.۵۳۵.۰۰۰ تومان دست پیدا کرده است.

نمایش آخرین سه شنبه سال به کارگردانی الهام شعبانی نیز که از ۱۴ تیر ماه در سالن ناظرزاده کرمانی به صحنه رفته است؛ با قیمت بلیت ۱۷۰ و ۱۴۰ هزار تومان و ۳۱ اجرا تا تاریخ ۲۴ مرداد ماه توانست با میزبانی از ۳۴۸۷ تماشاگر به فروش ۴۱۳.۱۳۶.۵۰۰ تومان دست پیدا کند.

نمایش چه به کارگردانی مهران رنجبر از تاریخ ۱۲ تیر ماه و طی ۳۱ اجرا تا تاریخ ۲۰ مرداد ماه در سالن استاد سمندریان با ظرفیت ۱۸۴ صندلی و قیمت بلیت ۱۵۰ و ۱۲۰ هزار تومان با میزبانی از ۳۶۳۸ تماشاگر فروشی معادل ۴۰۴.۱۱۰.۰۰۰ تومان داشته است.

نمایش ط... به کارگردانی مجید رحمتی که از روز ۱۳ تیر ماه در سالن استاد سمندریان با ظرفیت ۱۵۰ صندلی به صحنه رفت؛ با ۳۰ اجرا تا تاریخ ۲۰ مرداد ماه توانست با میزبانی از ۲۷۹۹ تماشاگر به فروشی معادل ۲۵۶.۹۲۰.۰۰۰ تومان دست پیدا کند.

۵۷۵۷

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1802097

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =