یالثارات نوشت :

 
به گزارش خبر آنلاین ،هفته نامه لثارت در ستون سیاست به روایت یک همولایتی در مطلبی تحت عنوان "مبارک است " نوشت :مشکل تحصیلی مسئول دفتر رئیس‌جمهور حل شد وایشان از ترم آینده در کنار 18 شغل فعلی خود دانشجوی کارشناسی ارشد حقوق بین الملل دانشگاه تربیت مدرس خواهند بود. (مشرق، هفته گذشته)
1- این فتح‌الفتوح را به ایشان، علاقه‌مندان، مریدان و عاشقان ایشان و به وزارت علوم و به ویژه به دانشگاه تربیت مدرس که مفتخر به کسب چنین افتخار بی‌نظیری شده، عاجزانه تبریک عرض می‌نماییم!
2- البته تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد نشانه اوج تواضع و فروتنی این بزرگوار است و الا سواد و معلومات و فضایل ایشان از تمامی اسانید دانشگاه‌های ایران و جهان برتر و افزون است! باور ندارید از «محمودجان» بپرسید!
3- طبیعی است خلاف قانون بودن تحصیل ایشان شایعه‌ای بیش نیست! چراکه ایشان خودشان عین‌قانونند! و لازم‌الجرا! مصوبه‌اند و قطعی الصدور! آیین‌نامه‌اند و چراغ راه! خلاصه اسفندیارند!
4- به دانشگاه تربیت مدرس هم پیشنهاد می‌کنیم که مدرک کارشناسی ارشد آن جناب را نوروز همین امسال مزین به قابت طلا جهت عیدی تقدیم خاک پای حضرت‌شان کنند! شاید مقبول نظر افتد!
5- البته مانده‌ایم که کدام استاد جرئت دارد سرکلاس که ایشان حضور دارند حاضر شود؟ کدام استاد جرئت دارد از ایشان امتحان بگیرد، کدام استاد جسارت دارد به ایشان نمره ندهد؟و اصولاً از مادر زایید شده استادی که در حضور و غیاب برای حضرت‌شان غیبت منظور کند؟
6- در پایان پیشهاد می‌شود اساتید گروه حقوق بین‌الملل دانشگاه تربیت‌مدرس به شکرانه چنین توفیق و نعمتی تا اطلاع ثانونی از پذیرش ایشان خودداری نموده و هم هم نمرات این چهره بی‌نظیر عرفان و علم و اندیشه و تدین را زیر 12 منظور دارند!
/212214
کد خبر 180480

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 7
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بدون نام IR ۲۳:۱۵ - ۱۳۹۰/۰۸/۰۴
  21 2
  باز هم مشایی ترجیح دارد به این جنابان هتاک
 • lind SE ۲۳:۴۸ - ۱۳۹۰/۰۸/۰۴
  5 5
  بی نمک!
 • بدون نام IR ۰۲:۲۴ - ۱۳۹۰/۰۸/۰۵
  14 0
  خدایا ! ایمان راچه شده!!وبرسرصداقت چه آمده که بی پروا....برای دوروزدنیاچنین می کنیم...!
 • بدون نام IR ۱۰:۵۷ - ۱۳۹۰/۰۸/۰۵
  18 0
  یکی نیست به این یالثاراتیا بگه : امثال مشاعی ها دست پخت خودتونه . (اگه بتونن 5 - 6 سال قبل را به یاد بیارن)
 • سیاوش IR ۱۱:۴۹ - ۱۳۹۰/۰۸/۰۵
  4 0
  لبته در اصل قضیه من هم با شما موافقم که این کار اشتباه محض است ولی امثال این مدرک گرفتن ها کم نبوده در این سالها. چرا زمانی که حامیان شما یکی پس از دیگری دکتری میگرفتند صدای عدالت خواهی شما بلند نشد؟؟؟ این بدعتی است که خود شما پایه گذاری کردید. چطور آن زمان خوب بود و اکنون بد؟؟؟؟؟ا
 • انصاری US ۱۸:۰۰ - ۱۳۹۰/۰۸/۰۵
  1 1
  به قول حضرت امام حال هر کس را ببینید
 • مجید IR ۱۱:۳۱ - ۱۳۹۰/۰۸/۰۶
  1 1
  به خدا ول کنین این مشایی رو ، اصل کسی دیگه ای بود همونی که اولین بار جریان انحرافی رو مطرح کرد و همه رو به سمت مشایی کشوند این اصل بود به خدا مشایی فرع بو د