تعیین تکلیف یک نماینده برای ابراهیم رئیسی: ناخن افرادی که پول برمی دارند را بکشید

جماران نوشت: حسن نوروزی عضو کمیسیون قضایی و حقوقی، گفت: یکی از مشکلاتی که دولت رئیسی از آن رنج می‌برد، بحث رفیق بازی و انتخاب دوستانه و رفاقتی است.

بخش هایی از گفتگو با حسن نوروزی عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس و نماینده مردم رباط کریم را بخوانید؛

*دولت تا امروز به طور نسبی موفق و پر جست و خیز بوده است و در سفرهای استانی و تصمیم گیری‌های خوبی داشته در بحث امنیت، آسایش و سلامت داشته است. اما افرادی هستند که ژن آن‌ها با ژن دولت رئیسی نمی‌خواند و باید مرخص شوند.

رفیق بازی از مشکلات دولت رئیسی است

*یکی از مشکلاتی که دولت رئیسی از آن رنج می‌برد، بحث رفیق بازی و انتخاب دوستانه و رفاقتی است که برخی از افراد ناآگاه در آن دخیل هستند و این مشکلات را ایجاد می‌کنند.

*یعنی چه قوه قضاییه منع تعقیب برای اختلاسگر صادر می‌کند؟ چرا تکلیف برای اختلاس‌گر صادر می‌کند که جرم تان اختلاس نیست، بلکه خیانت در امانت است و شاکی می‌تواند پرونده را ببندد؟ باید کسی که ولو یک ریال از بیت المال دست‌اندازی کرده است، مورد مجازات قرار گیرد. رئیسی با اژه‌ای هماهنگ کند و اگر مشکلی دارد سینه سپر کند و مجلس به او قانون بدهد و در دهان افرادی بزند که اموال بیت المال را می‌برند. یک اعلامیه بدهند و بگویند، آقای استاندار و بخشدار و شهردار! حق ندارید حتی یک لیوان چای روی میزتان باشد؛ باید چای و آب تان را در منزل بخورید و به سر کار بیایید. معنا ندارد که روی میزتان پر از میوه و شیرینی و غذا باشد!

دفاع آقای نماینده از طالبان؟

* افغانستان گاز و نفت و دریا ندارد، اما تورم هم ندارد. این به چه علت است؟ چون تمام متخلفان دولت قبل فرار کردند و رفتند. افرادی که آمدند جدید هستند و چون طلبه هم هستند هنوز عادت به دزدی نکرده اند! اگر ما تورم داریم به دلیل دزدی‌ها بوده. این دزدی‌ها برای کجا است؟ از شرکت‌ها و وام‌های موسسات عمومی و غیر دولتی است.

ناخن افرادی که اختلاس می کنند را بکشید

*قانون را ما می‌نویسیم و نقش ما این است که آقای رئیسی بفرمایند، در تمام مراکز عمومی و غیر دولتی هر کسی که پولی برای خود برداشت، اختلاس حساب شود و ناخن این افراد را بکشند؛ نگویند این کار، اختلاس نیست و آنوقت از ما بخواهد تا ما ناخن او را بزنیم! خودش هم عمل کند. نگویند ما قانون نداریم؛ ما قانون داریم و هر کسی به طور مثال از پتروشیمی یا فولاد از یک میلیون تا ۱۰۰ میلیارد پول برداشت ناخن او را بکشند. افراد را از بیرون نیاورند، بلکه بچه‌های متدین آن جا سر کار بگذارند.

۲۷۲۲۰

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1806142

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =