انتقاد شدید از مسئولان روی آنتن زنده: شما اگر کار نکنید بهتر است!

اطلاعات آنلاین نوشت: انتقادات مجری و مهمانان در برنامه زنده سدره در خصوص مشکلات زائران اربعین خبرساز شد.

مشکل تهیه بلیت پروازهای کربلا برای زائران اربعین همچنان وجود دارد و مردم برای تهیه بلیت با قیمت مناسب دچار مشکلات فراوانی هستند. این مشکل که بارها از سوی رسانه ها اعلام شده همچنان با وجود پروازهای چارتری تداوم دارد و عامل نارضایتی مردم شده است.

مجری برنامه سدره که این شب ها به طور زنده از کربلا برنامه خود را روی آنتن زنده شبکه پنج می برد بار دیگر از مسئولان بابت مدیریت سفرهای مردم برای زیارت اربعین انتقاد کرد.

در برنامه شب گذشته، علاوه بر مجری برنامه، مهمان روحانی برنامه نیز با انتقاداتی تند، مدیریت دولتی در خصوص پروازهای عراق را ناکارآمد توصیف کرد. مهیار عبداللهی، مجری برنامه در دقایق پایانی برنامه در اظهارات کم سابقه ای گفت: مسئولان اگر کارکردن بلد نیستند، کارنکردن که بلد هستند! لطفا کاری نکنید، شما اگر نمی توانید اصلا کاری انجام ندهید، مردم خودشان بلدند چطور به کربلا بیایند مثل دوران قدیم!

مهمان روحانی برنامه نیز در اظهارتی انتقادی گفت: مشکل پروازهای چارتری باید حل شود، مردم! ما در کشور نهادهای نظارتی، بازرسی و قوه قضائیه داریم، اگر این مشکل حل نشود، معنایش این است که این نهادها خودشان هم با چارتری ها همراهی می کنند.

شایان ذکر است، مجری برنامه «سدره» شب قبل نیز روی آنتن زنده از مسئولان خواست تا درباره کاهش قیمت بلیت پرواز اربعین فکری کنند و خطاب به مسئولان گفت: تورا به خدا فکری به حال پرواز اربعین کنید تا گرفتن بلیت برای مردم رویا نباشد.

۵۷۵۷

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1806507

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =