۳۰۰ کیلومتر لوله‌گذاری تا پایان فاز اول انتقال آب از دریای عمان به اصفهان

وزیر صمت گفت: تنها ۳۰۰ کیلومتر از لوله گذاری فاز اول خط انتقال آب دریای عمان به استان اصفهان باقی مانده است و من قول می دهم تا پایان بهره برداری پیگیر این پروژه باشم.

به گزارش خبرآنلاین از اصفهان، عباس علی آبادی در سفر به اصفهان و پس از بازدید از پروژه انتقال آب دریای عمان به اصفهان اظهار داشت: این پروژه بزرگ برای تأمین آب صنعت برنامه ریزی شده است تا برداشت آب صنایع از زاینده رود به صفر برسد.

وی با اشاره به اهمیت این پروژه افزود: همه ظرفیت‌ها برای بهره برداری از پروژه انتقال آب دریای عمان به اصفهان بسیج شده است و در روند اجرای این پروژه آب از جنوب به فلات مرکزی منتقل خواهد شد.

وزیر صمت با بیان اینکه شرکت‌های سرمایه‌گذار در این پروژه از جمله فولاد مبارکه و ذوب آهن و سایر سهامداران همکاری خوبی داشتند، تاکید کرد: بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته این پروژه تا نیمه اول سال آینده به بهره برداری خواهد رسید.

وی با اشاره به اینکه تاکنون ۲۰۰ کیلومتر از مسیر این پروژه لوله‌گذاری شده است، در مبدأ و مقصد مخازن بزرگ در حال احداث است، گفت: ۳۰۰کیلومتر از لوله گذاری فاز اول خط انتقال آب دریای عمان به استان اصفهان باقی مانده است.

علی آبادی بیان کرد: همین جا قول می‌دهم پیگیر اجرای پروژه انتقال آب از دریای عمان به اصفهان تا زمان بهره برداری کامل با همه توان خود خواهیم بود.

۴۶

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1807576

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =