توصیه اقتصادی و مهم رهبر انقلاب به روایت ابراهیم رئیسی

ایسنا نوشت: رئیسی گفت: توصیه رهبری ارتباط صنعت و بازار با دانشگاه است که امکان می‌دهد از ذهن‌ها و فکرها و اندیشه‌های بیشتری استفاده کنیم که باعث گره گشایی و اصلاح امور خواهد شد.

سید ابراهیم رئیسی، چهارشنبه شب ۱۵ شهریور در دیدار با نخبگان خراسان جنوبی اظهار کرد: در معادن خراسان جنوبی نباید خام فروشی صورت گیرد.

وی با بیان اینکه دولت باید پای بخش خصوصی را به بخش معادن باز کند، افزود: کار دولت هدایت و حمایت و نظارت است.

رئیس جمهور با بیان اینکه ما با خام فروشی معادن مخالفیم و باید تمام تلاش برای فرآوری و ارزش افزوده باشد، بیان کرد: موانعی که نمی‌خواهد با افغانستان داد و ستد شود باید برطرف شود.

رئیسی ادامه داد: مرز فرصت برای هر دو طرف است و فعال شدن بازارچه های مرزی یک فرصت است که استاندار و مسئولان این موضوع را دنبال کنند.

وی با بیان اینکه در ناوگان هوایی خراسان جنوبی بخش خصوصی باید سرمایه گذاری کند و دولت هم آمادگی برای حمایت دارد، تصریح کرد: وزارت راه و شهرسازی با همکاری بخش خصوصی این کار را فعال کند تا مشکل پروازهای استان اساسی حل شود.

رئیسی یادآور شد: دولت قرار است پروژه‌های نیمه تمام را تمام کند، به اسم هر کسی باشد مهم نیست؛ بلکه مهم آن است که پروژه‌ای که ناتمام بودن ان مردم را رنج می‌دهد به اتمام برسد.

2727

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1810484

برچسب‌ها