۰ نفر
۲۲ شهریور ۱۴۰۲ - ۰۶:۵۹
آیت الله جنتی مبتلا به بیماری است؟

فرزند آیت الله جنتی می گوید: وظایف سنگین برای پدرم در این شرایط جسمی مشکل است.

علی جنتی، فرزند آیت الله جنتی و وزیر پیشین فرهنگ و ارشاد اسلامی در بخشی از گفتگو با خبرگزاری خبرآنلاین، در پاسخ به این سوال که، در یکی دو سال اخیر چندبار خبرهایی درباره وضعیت جسمانی و سلامتی آیت الله جنتی منتشر شد که خود شما هم معمولا واکنش نشان می دادید، این خبرسازی ها چقدر برای شما آزار دهنده است و شرایط جسمانی ایشان چطور است؟، گفت: ببینید با توجه به سن ایشان و کهولت سن، طبیعی است که ضعف جسمی دارند، ولی ایشان بیماری ندارند.

علی جنتی: شورای نگهبان قاعدتا باید رد صلاحیتم کند/ به دوره اشکنه برگشته‌اند و می‌گویند گرانی را تحمل کنید!

وی گفت: ایشان نه فشارخون دارند، نه دیابت دارند، نه مشکلات دیگر. به خاطر رعایتی که خودشان می کنند ، ولی افرادی که مخالف شورای نگهبان یا رویه شورای نگهبان یا شخص ایشان هستند ، گاهی آرزوهایشان را به صورت خبرو شایعه مطرح می کند.

وزیر دولت روحانی گفت: مدتی قبل ، در یکی از شبکه های اجتماعی فردی نوشته بودکه ایشان بیمار هستند و یک نفر دیگراضافه کرده بودکه ایشان در بیمارستان بقیه الله بستری هستند ! ، من بررسی کردم مشخص شد این خبر جعلی است و تکذیب کردم.

انتقاد بدون تعارف فرزند آیت الله جنتی به عملکرد شورای نگهبان

جنتی تاکید کرد: البته کهولت سن و ضعف ناشی از آن به هرحال وجود دارد ما همواره توصیه مان این بود که ایشان را معاف بدارند. وظیفه سنگینی که برعهده ایشان است، واقعا در این شرایط جسمی بسیار سخت است.

2727

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1812769

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =