پایان جنجال‌های هدیه رونالدو به دختر هنرمند

پیراهنی که رونالدو برای فاطمه حمامی امضا کرده بود، در نهایت به وی رسید.

ایمان گودرزی؛ حضور تیم النصر در تهران برای بازی مقابل پرسپولیس حواشی بسیار زیادی به همراه داشت. از حضور دختر مدیر عامل پرسپولیس در هنگام حضور رونالدو در فرودگاه گرفته تا گم شدن پیراهن اهدایی رونالدو به فاطمه حمامی!

کریستیانو رونالدو در مدت کوتاهی که در هتل اسپیناس اقامت داشت علاوه بر دیدن آدرین پسر بچه ‌ای که از دیر رسیدن تیم النصر و شلوغی هتل گلایه داشت به دیدن فاطمه حمامی هنرمندی که با وجود معلولیت 70 درصد نقاش بسیار ماهری است رفت و دو تابلو از تصویر خودش از دختر خوش ذوق فوتبالی دریافت کرد. رونالدو نیز به رسم احترام دو کیت از باشگاه النصر امضا کرد و به فاطمه داد.

پیراهن من کو!

تا اینجای کار همه چیز عادی به نظر می‌رسید و رونالدو آرزوی دختر هنرمند را برآورده کرده بود اما درست دیروز خبری عجیب در رسانه ها منتشر شد که شک و شبهه های زیادی را برای باشگاه پرسپولیس به وجود آورد.

برادر فاطمه در گفت و گویی اعلام کرد:«پیراهن امضا شده توسط رونالدو به آنها تحویل داده نشده و است و باشگاه پرسپولیس آن را با خود برده است. اگر چه فاطمه دارای معلولیت است، اما او شخصا با مسئولان باشگاه پرسپولیس به صورت پیامکی ارتباط برقرار کرده و خواهان عودت هدیه خود شده است. امیدواریم باشگاه پرسپولیس هدیه رونالدو، ستاره پرتغالی تیم فوتبال النصر عربستان را به خواهرم بازگرداند و دل او را شاد کند». این خبر که در صورت تایید یک رسوایی بزرگ برای قرکزها به حساب می‌آمد خیلی زود با واکنش باشگاه پرسپولیس همراه شد.

پایان جنجال‌های هدیه رونالدو به دختر هنرمند

ببخشید اشتباه شد!

باشگاه پرسپولیس در واکنش به خبر گم شدن پیراهن امضا شده توسط کریستیانو رونالدو توضیح داد: «مسئولان باشگاه پرسپولیس قبل از اینکه مقدمات دیدار رونالدو با فاطمه حمامی فراهم شود با مسئولان النصر جلسه‌ای داشتند که دو دست لباس رونالدو از طرف تیم عربستانی به باشگاه پرسپولیس اهدا می‌شود. زمانی که فاطمه حمامی به دیدار رونالدو رفت این بازیکن و باشگاه النصر کیتی برای اهدا همراه نداشتند و مسئولان پرسپولیس همان لباس اهدایی باشگاه النصر را برای امضا و هدیه به هنرمند معلول در اختیار رونالدو قرار می‌دهند.»

پرسپولیسی‌ها در توضیح بیشتر در واکنش به تغییر کیت انجام شده در اطلاعیه‌ای خود گفته‌اند: «بعد از اتمام این دیدار خانواده فاطمه حمامی کیت سورمه‌ای رنگ را همراه خود می‌برند و مسئولان پرسپولیس بعد از بازی متوجه می‌شوند که کیت زرد رنگ که امضای رونالدو روی آن حک شده و آن را تقدیم این هنرمند کرده، جا مانده است. در تماسی که مسئولان پرسپولیس با خانواده حمامی می‌گیرند این موضوع را اطلاع می‌دهند و امروز قرار است یکی از اعضای خانواده این بانوی هنرمند در باشگاه حاضر شود تا کیت زرد رنگ را تحویل بگیرد».

پیراهنی که همیشه جنجالی می‌شود!

همه به خصوص باشگاه پرسپولیس به خوبی می‌دانند پیراهنی که رونالدو یکی از برترین بازیکنان تاریخ فوتبال امضا کرده باشد چه ارزش بالایی دارد، همان طور که اگر یادتان باشد پیراهن هایی نظیر مالدینی که توسط پایان رافت گرفته شده بود و پیراهن فیکی که به عنوان پیراهن دربی ایمون زاید به مزایده گذاشته شد هم جنجال های زیادی را در پی داشت. حتی گرفتن پیراهن لیونل مسی در جام جهانی 2014 برزیل هم یک حاشیه بزرگ در آن زمان داشت و کار به یک برنامه تلویزیونی هم کشیده شد.

در نهایت اما پس از حواشی باشگاه پرسپولیس مجبور شد که پیراهن را شب گذشته به خانواده این دختر هنرمند باز گرداند و این بار پیراهن به کسی که باید می‌رسید، رسید!

پایان جنجال‌های هدیه رونالدو به دختر هنرمند

بیشتر بخوانید:

257 251

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1816168

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 8 =