۰ نفر
۱ مهر ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۳
رتبه‌بندی پیمانکاران

رتبه‌بندی پیمانکاران جزء ملاک‌های اصلی تعیین صلاحیت یک شرکت فعال در شاخه‌های مختلف پیمانکاری  است که در این مقاله از سایت موسسه ثبتی رتبه قصد داریم تا شما عزیزان را با این گرید مخصوص و ویژه آشنا سازیم.

برای آشنایی بیشتر با رتبه بندی پیمانکاران که در شاخه‌های مختلفی چون رتبه پیمانکاری ساختمان، رتبه پیمانکاری راه و ترابری، رتبه پیمانکاری آب، رتبه پیمانکاری نفت و گاز، رتبه‌بندی پیمانکاری کشاورزی و فضای سبز، رتبه پیمانکاری نیرو و رتبه پیمانکاری تاسیسات و تجهیزات را شامل می شود، می‌توانید تا پایان این مقاله همراه ما بمانید.

رتبه‌بندی معیاری عالی برای تشخیص صلاحیت

این روزها تنها معیار دقیق کمی و کیفی مهم در سنجش کار پیمانکاران؛ رتبه‌بندی پیمانکاران است که به کمک آن میزان توانمندی‌های مختلف شرکت سنجیده می‌شود و در نتیجه شرکت‌ها می‌توانند برنده یک رقابت بزرگ باشند و پروژه‌های بیشتر و مهم‌تری را به دست بگیرند. از طریق سایت موسسه ثبتی رتبه شما عزیزان می‌توانید برای دریافت تمامی گریدهای نامبرده از قبیل رتبه پیمانکاری نیرو، رتبه‌بندی پیمانکاری کشاورزی و فضای سبز، رتبه پیمانکاری ساختمان، رتبه‌بندی پیمانکاری نفت و گاز، رتبه‌بندی پیمانکاری آب، رتبه پیمانکاری راه و ترابری، رتبه پیمانکاری تاسیسات و تجهیزات اقدام کنید.

اصلا این رتبه چیست؟

اگر به طور دقیق‌تری بخواهیم در مورد رتبه‌بندی پیمانکاران صحبت کنیم، بایستی بگوییم که این گرید در واقع یک مدرک معتبر و رسمی است که توسط معاونت اجرایی راهبردی ریاست جمهوری به شرکت‌های مختلف پیمانکاری درشاخه‌های مختلف اهدا می شود و دارای پنج سطح مختلف است که سطح یک به عنوان با ارزش‌ترین سطح در رتبه‌بندی پیمانکاران شناخته می‌شود و تنها شرکت‌های برتر، فعال و همه فن حریف با توانایی علمی، مالی و تخصص بالا می‌توانند آن را دریافت کنند.

معرفی سایت موسسه ثبتی رتبه

یکی از سایت‌های حقوقی فعال با ۲۵ سال سابقه کاری موفق در عرصه ارائه و دادن رتبه‌بندی پیمانکاران در شاخه‌های مختلف نظیر رتبه پیمانکاری ساختمان، رتبه پیمانکاری راه و ترابری، رتبه‌بندی پیمانکاری آب، رتبه‌بندی پیمانکاری نفت و گاز، رتبه‌بندی پیمانکاری کشاورزی و فضای سبز، رتبه پیمانکاری نیرو، رتبه انفورماتیک و رتبه پیمانکاری تاسیسات و تجهیزات، موسسه ثبتی رتبه است که شما می‌توانید از طریق تیم تخصصی مجموعه، نسبت به دریافت این رتبه ها در کوتاهترین زمان ممکن اقدام کرده و این رتبه را به کمک متخصصان حقوقی ما دریافت کنید.

رتبه‌بندی پیمانکاران

مزایای این رتبه چیست؟

اصلی‌ترین مزیتی که رتبه‌بندی پیمانکاران برای شما به ارمغان می آورد؛ بیشتر شناخته شدن و معرفی کامل‌تر شما به سایر شرکت‌ها و کارفرماها است که موجب می‌شود تمام توانایی‌های شما، همچنین دانش و بودجه و ابزار آلات شما توسط کارفرما قبل از انتخاب شما برای انجام پروژه مشاهده شود و در نتیجه نوعی رزومه کاری محسوب می‌شود. به کمک این ملاک تعیین صلاحیت شما می‌توانید در انواع مناقصات مختلف دولتی گوناگون و حتی پروژه‌های بین‌المللی شرکت کنید. از طرفی این گرید به شما مجوز دریافت وام ‌های بیشتر از حد مجاز را می‌دهد که شما می‌توانید در کنار بهترین تیم حقوقی یعنی سایت موسسه ثبتی رتبه نسبت به دریافت آن‌ها اقدام کنید.

گرید برحسب چه پارامترهایی به یک شرکت تعلق می‌گیرد؟

شما در حال مطالعه مقاله رتبه‌بندی پیمانکاران هستید. برحسب تعداد پرسنل فعال و دارا بودن مدرک (حداقل لیسانس) و سابقه کاری آن‌ها و بر حسب اینکه چه مدت در یک شرکت دارای طرح رتبه‌بندی پیمانکاری فعالیت کرده‌اند و هم‌چنین میزان توانایی مالی شرکت و طبق آخرین اظهارنامه مالیاتی آن شرکت و هم‌چنین سابقه کاری آن شرکت و تعداد قراردادهای مختلف خصوصی و دولتی که تاکنون بسته شده است، گرید رتبه‌بندی پیمانکاران به متقاضیان ارائه می‌شود. همانطور که گفتیم این گرید در پنج درجه مختلف یک تا پنج تنظیم شده است که سطح پنج به عنوان پایین‌ترین سطح و یک هم به عنوان بالاترین رتبه اعتبار است.

شما عزیزان در صورت تمایل به دریافت این رابه به صورت فوری و با پایین‌ترین قیمت می‌توانید از متخصصین تیم مشاوره حقوقیسایت موسسه ثبتی رتبه کمک بگیرید.

شرایط اصلی و مهم در دریافت این رتبه چیست؟

شرکت شما در مرحله اول بایستی به طور قانونی ثبت شده باشد و هم‌چنین نوع حیطه فعالیت شما با نوع گریدی که قصد دریافت آن را دارید، برابر باشد که برای مثال شرکت پیمانکاری فعال در حوزه آب تنها می‌تواند در طرح رتبه‌بندی پیمانکاران آب شرکت کند و به هیچ عنوان نمی‌تواند سایر گریدها مانند رتبه پیمانکاری ساختمان، رتبه پیمانکاری راه و ترابری، رتبه پیمانکاری آب، رتبه پیمانکاری نفت و گاز، رتبه‌بندی پیمانکاری کشاورزی و فضای سبز، رتبه پیمانکاری نیرو و رتبه پیمانکاری تاسیسات و تجهیزات را دریافت کند.

از طرفی اعضای اصلی شرکت شامل مدیر و هیئت مدیره نباید از کارمندان دولتی باشند و شرکت شما هیچگونه سوءپیشینه منفی در نحوه انجام کارها نداشته باشد. از طرفی دیگر، تنها شرکتی قادر به دریافت رتبه‌بندی پیمانکاران خواهد بود که مدیریت و اعضا هیئت مدیره از سابقه کاری لازم طبق آیین نامه ۷-۱ برخوردار باشد.

حداقل امتیازات لازم را کسب کرده باشد و اعضا امتیاز آو باسابقه از سایر شرکت‌ها در آن مشغول به فعالیت باشند و تمامی مدارک شناسایی اعضای اصلی و هم‌چنین مدارک شرکت کامل باشد. با داشتن تمامی شرایط یادشده شما عزیزان می‌توانید از طریق مجموعه موسسه ثبتی رتبه نسبت به دریافت رتبه‌بندی پیمانکاران اقدام کنید که در صورت دریافت مشاوره می‌توانید با راه‌های ارتباطی مجموعه ما که در سایت موسسه ثبتی رتبه موجود است؛ در تماس باشید.

رتبه‌بندی پیمانکاران

چرا موسسه ثبتی رتبه را برای انجام این کار انتخاب کنیم؟

سابقه ۲۵ ساله مجموعه ما در ارائه تمام خدمات به متقاضیان با سرعت بالا، دانش فراوان و پروسه کم سبب شده است تا شرکت‌های پیمانکاری و مشاوره بسیار زیادی برای ثبت شرکت خود در سامانه رسمی ثبت شرکت‌ها و یا حضور در طرح رتبه بندی مشاوران و رتبه‌بندی پیمانکاران در یکی از سطوح رتبه پیمانکاری ساختمان، رتبه پیمانکاری راه و ترابری، رتبه پیمانکاری آب، رتبه پیمانکاری نفت و گاز، رتبه‌بندی پیمانکاری کشاورزی و فضای سبز، رتبه پیمانکاری نیرو و رتبه پیمانکاری تاسیسات و تجهیزات و یا رتبه‌بندی مشاوران متعلق به شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات مشاوره در شاخه‌های مختلف، ثبت لوگو، ثبت برند، شرکت در طرح مدیریت طرح و غیره می‌توانید به مجموعه ما اعتماد کرده و از تمامی خدمات یادشده بهره‌مند شوند.

طی کردن تمامی مراحل تک تک این طرح‌ها مانند رتبه‌بندی پیمانکاران به تنهایی کاری به مراتب، سخت، پیچیده و زجرآور است که می‌توانید با تکیه بر دانش بالای متخصصان مجموعه به این امر سرعت بخشید و با پرداخت کمترین هزینه بالاترین رتبه را دریافت کنید.

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1816520

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =