معرفی شرکت تریتاژن، تولیدکننده کیت تشخیص مولکولی انواع سندروم های ژنتیک در کشور

ویژگی ها و خصوصیات همه ما انسان ها توسط DNA (ژن) ما تعریف می شود. هر گونه تغییری که در DNA ما ایجاد شود، باعث بروز یک بیماری ژنتیکی می شود. با استفاده از برخی مواد تخصصی که در اصطلاح به آن کیت گفته می شود می توان تغییرات ایجاد شده در DNA فرد را تشخیص داد. از آنجائیکه DNA، یک نوع مولکول است، لذا به این نوع از کیت ها کیت تشخیص مولکولی یا ژنتیکی گفته می شود.

کیت تشخیص مولکولی، یک محصول است که تمام واکنشگرهای لازم برای تشخیص بیماری های ارثی و مادرزادی را دارا است. با استفاده از کیت تشخیص مولکولی می توان تغییرات مولکول DNA را که باعث ایجاد بیماری می شود را تشخیص داد. بیماری های ژنتیکی (مادرزادی) انواع گوناگونی دارند از جمله آنها می توان تالاسمی آلفا، تالاسمی بتا، سندروم پاتو، سندروم ادوارد، سندروم داون، سندروم‎ ترنر، سندروم کلاین فلتر، سندروم ژاکوبز، SMA، DMD، هموفیلی، ترومبوفیلی، Fragile X، سیستیک فیبروزیس، AZF، آتاکسی فردریش و سایر بیماری های ارثی را نام برد. مهمترین کاربرد تشخیص مولکولی، تشخیص این بیماری های ژنتیکی است. بدین منظور در آزمایشگاه های ژنتیک بعد از نمونه برداری از افراد (معمولاً نمونه خون) توسط انواع کیت تشخیص مولکولی و دستگاه های مورد نیاز، پروسه تشخیص نوع بیماری ژنتیکی صورت می پذیرد.

شرکت تولیدکننده کیت تشخیص مولکولی انواع سندروم های ژنتیک در کشور

کیت تشخیص مولکولی انواع سندروم های ژنتیکی، دارای تکنولوژی های پیشرفته (High Technology) است. تکنولوژی های پیشرفته (Hi-Tech) یک شبه به دست نمی آیند، بلکه دستیابی به این تکنولوژی ها در هر حوزه ای سال ها تلاش تیم تحقیق و توسعه را می طلبد، لذا تولیدکنندگان کیت تشخیص مولکولی با تکنولوژی پیشرفته در دنیا بسیار محدود هستند. در کشور ایران نیز از سال ها پیش یک شرکت دانش بنیان با هدف دستیابی به تکنولوژی های پیشرفته کیت تشخیص مولکولی بیماری های ژنتیکی تاسیس شد و امروز بعد از 14 سال تلاش و ممارست در این حوزه موفق به دستیابی به این هدف بزرگ شده است، شرکت تریتاژن تنها شرکت در آسیا است که به این تکنولوژی های پیشرفته دست پیدا کرده است. تکنولوژی هایی که طی این سال ها در شرکت تریتاژن به دست آمده اند جایگزین تکنولوژی های شرکت های بزرگ دنیا در حوزه تشخیص مولکولی است؛ شرکت هایی همچون شرکت MRC هلند، شرکت ViennaLab اتریش، شرکت Asuragen امریکا و شرکت Devyser سوئد.

معرفی شرکت تریتاژن، تولیدکننده کیت تشخیص مولکولی انواع سندروم های ژنتیک در کشور

کیت تشخیص مولکولی IVD (in vitro diagnostic)

کیت تشخیص مولکولی می بایست با استانداردهای بین المللی حوزه IVD (in vitro diagnostic)، مانند تست های استاندارد ارزیابی عملکرد بالینی تطبیق داشته باشد و در صورت انطباق کامل با استانداردهای IVD، به آن کیت تشخیص مولکولی مجوز IVD اعطا می شود. شرکت دانش بنیان تریتاژن تنها شرکت دارای مجوز IVD در تولید کیت تشخیص مولکولی انواع سندروم های ژنتیکی در کشور است.

همچنین این شرکت دارای استانداردهای سیستم مدیریت کیفیت ISO 13485:2016 ،ISO 9001:2015 از ایتالیا است.

یک شرکت تولیدکننده تجهیزات پزشکی می بایست در محیطی که از نظر استانداردهای بین المللی دارای شرایط «عملیات خوب تولید» (Good Manufacturing Practices) است، صحه گذاری شده باشد و در صورتیکه توسط ممیزان متخصص این حوزه تائید شود، به آن شرکت گواهینامه GMP اعطا میشود. شرکت تریتاژن دارای گواهینامه معتبر GMP نیز هست.

معرفی شرکت تریتاژن، تولیدکننده کیت تشخیص مولکولی انواع سندروم های ژنتیک در کشور

قیمت کیت تشخیص مولکولی

تکنولوژی تولید کیت تشخیص مولکولی از پیچیدگی های بسیاری برخوردار است به همین دلیل کیت تشخیص مولکولی در تمام کشورها معمولا قیمت بالایی دارد. در کشور ما نیز کیت های وارداتی قیمت بالایی دارند. از آنجایی که در کیت تشخیص مولکولی یکی از موارد تاثیرگذار در قیمت، تکنولوژی به کار رفته در آن کیت است، لذا با به دست آمدن این تکنولوژی توسط برخی نخبگان کشور در شرکت تریتاژن، قیمت کیت تشخیص مولکولی این شرکت با وجود کیفیت جهانی محصولات، بسیار مناسب است. برای اطلاع از قیمت محصولات شرکت تریتاژن و خرید آن ها، می توانید با شماره تلفن 44180182-021 تماس حاصل کنید.

خرید کیت تشخیص مولکولی

در دسترس بودن یک کیفیت جهانی با قیمتی مناسب همواره دغدغه جدی مصرف کنندگان کیت تشخیص مولکولی است. تریتاژن به عنوان یک شرکت دانش بنیان، با تکیه بر دانش و تخصص نخبگان ایرانی، مفتخر است اعلام کند که اقدام به تولید کیت تشخیص مولکولی انواع سندروم های ژنتیکی با کیفیت بین المللی همرده با برند های بزرگ دنیا کرده است، در صورتی که قصد خرید کیت تشخیص مولکولی شرکت تریتاژن را دارید، می توانید با شماره تلفن 44180182-021 تماس حاصل کره و یا به وبسایت تریتاژن به آدرس https://tritagene.com مراجعه کنید. کارشناسان فنی تریتاژن که شامل برترین متخصصان این حوزه در کشور می شوند، در خدمت شما هستند تا به سوالات شما در این خصوص پاسخ دهند.

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1816906

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =