افزایش ۲۳ درصدی پروازهای خارجی در فرودگاه مشهد در مردادماه امسال

مدیرکل فرودگاه‌های استان خراسان‌رضوی از افزایش ۲۳ درصدی پروازهای خارجی فرودگاه مشهد در مردادماه امسال خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین از خراسان، محمود امانی‌بنی در خصوص میزان تغییرات پروازهای فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌نژاد مشهدمقدس اظهار داشت: در مردادماه امسال ۵ هزار و ۵۰ پرواز در این فرودگاه نشست و برخاست داشته است.

مدیرکل فرودگاه‌های استان خراسان‌رضوی با بیان اینکه در مردادماه امسال ۶۵۳ هزار و ۴۶۲ مسافر در فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌نژاد مشهد جابه‌جا شدند، افزود: همچنین در مردادماه ۳ هزار و ۷۶۲ پرواز داخلی نشست و برخاست داشته و ۴۸۲ هزار و ۵۵۹ مسافر داخلی جابه‌جا شدند.

امانی‌بنی در بیان جزئیات تغییرات پروازهای خارجی فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌نژاد مشهدمقدس یادآور شد: در مردادماه امسال ۱۲۸۸ پرواز خارجی در فرودگاه مشهد نشست و برخاست داشته که نسبت به دوره زمانی مشابه در سال گذشته افزایش ۲۳ درصدی را نشان می‌دهد. همچنین ۱۷۰ هزار و ۹۰۳ مسافر خارجی در فرودگاه مشهد تردد داشتند که این تعداد حاکی از رشد ۱۸ درصدی نسبت به دوره زمانی مشابه در سال گذشته است.

مدیرکل فرودگاه‌های استان خراسان‌رضوی ضمن بیان مطلب فوق خاطرنشان کرد: بیشترین پرواز داخلی در مردادماه امسال مربوط به مسیر مشهد-‌تهران با ۸۷۹ پرواز و ۱۱۷ هزار و ۷۷۰ مسافر و بیشترین سهم پروازهای خارجی مربوط به مسیر مشهد-نجف با ۲۴۹ پرواز و ۳۱ هزار و ۵۹۰ مسافر بوده است.

46

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1817692

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =