غیبت محسوس علم الهدی و آملی لاریجانی در جلسه امروز مجلس خبرگان رهبری

جماران نوشت: دوازدهمین اجلاس پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری بدون حضور علم الهدی، آملی لاریجانی و آیت الله جزائری برگزار شد.

در این مطلب آمده است؛ ساعت ۸:۲۵ صبح امروز خبرنگاران وارد سالن اجلاس خبرگان رهبری شدند؛ در حالی که حجت الاسلام و المسلمین سید احمد خاتمی در حال خواندن دستور جلسه بود.

زمان ورود خبرنگاران ۴۸ نفر از اعضای مجلس‌ خبرگان حاضر بودند و با ورود محسن اسماعیلی و چند نفر دیگر از خبرگان مثل‌ آیت‌الله مبلغی و حجت‌الاسلام والمسلمین کازرونی تعداد آنها به حدود ۶۰ نفر رسید.

عکسی جدید از حسن روحانی در مجلس خبرگان

از نکات دیگر این نشست مزین شدن صندلی شماره ۱۰ سالن به عکس آیت‌الله شهید عباسعلی سلیمانی بود.

از جمله‌ دیگر غایبان این نشست هم می‌توان حجت الاسلام و المسلمین سید احمد علم‌الهدی، آیت‌الله جزایری و حجت الاسلام و المسلمین آملی لاریجانی را نام برد.

عکسی از تنها نماینده غیرروحانی مجلس خبرگان رهبری

پس از پایان قرائت دستور جلسه‌ و قرائت آیاتی از قرآن کریم، سخنرانی رئیس مجلس‌ خبرگان رهبری آغاز شد.

آیت‌الله احمد جنتی طی سخنانی کوتاه در این اجلاس گفت: جامعه‌ اسلامی جامعه امن است؛ یعنی آبرو، اخلاق، اموال‌ و همه چیز مردم در امان و سلامت باشد. تا جایی که می‌توانیم مانع آسیب رسیدن به این سلامت شویم.

در ساعت ۸:۴۵ سخنان رئیس مجلس خبرگان رهبری به پایان رسید و حجت الاسلام و المسلمین خاتمی از آیت‌الله احمد بهشتی، نماینده استان فارس، برای‌ سخنرانی دعوت‌ کرد و از خبرنگاران خواست سالن جلسه‌ را ترک کنند و عصر فردا(چهارشنبه) برای پوشش خبر اختتامیه این اجلاس برگردند.

2727

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1817783

برچسب‌ها