بیمارستان ولایت دامغان به مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی تبدیل شد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان سمنان در گفتگو با روابط عمومی دانشگاه از صدور مجوز رسمی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای بیمارستان ولایت دامغان برای تبدیل شدن به عنوان مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان ،دکتر کامران قدس بیان نمود: با توجه به پیگیری‌های قبلی و ارزیابی انجام شده توسط بازرسان وزارت بهداشت جهت انجام اعتبار بخشی آموزشی بیمارستان ولایت دامغان و با توجه به حضور پزشکان فوق تخصص و متخصص در بیمارستان ولایت دامغان و کادر توانمند در این مرکز و زیر ساخت های مناسب ، طبق ارزیابی های اعتباربخشی از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مشخص شد که این بیمارستان قابلیت تبدیل به مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی را دارد.

وی ضمن قدردانی از زحمات و تلاش های چندین ساله اعضای هیات علمی، اساتید، پزشکان و تمامی کارکنان عزیز این مرکز و همچنین پیگیری های مجددانه معاون، مدیران و کارکنان معاونت آموزشی و دیگر واحدهای دانشگاه، کسب این دستاورد را به خانواده بزرگ دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان و شهروندان عزیز دامغانی بویژه تبریک گفت.

دکتر قدس یادآور شد: اخذ مجوز و تاییدیه آموزشی شدن بیمارستان معتمدی گرمسار نیز برنامه در دست اقدام بعدی دانشگاه می باشد و اقدامات لازم در حال انجام‌ می باشد.

46

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1818614

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =