با ۷۰۰ میلیون خانه چند متری در نارمک می‌توان اجاره کرد؟

اقتصادآنلاین نوشت: اگر قصد اجاره یک خانه در نارمک را دارید،  گزارش امروز ما را از دست ندهید، برای راحتی شما جدولی را تهیه کرده ایم تا بدانید برای رهن و اجاره یک خانه در نارمک با امکانات متفاوت دقیقا به چه بودجه ای برای اجاره نیازمند هستید.

اگر قصد اجاره یک واحد در نارمک را دارید، یک واحد با متراژ ۶۲ متری ۷ ساله که انباری و آسانسور و یک اتاق خواب دارد را با رهن ۶۵۰ میلیونی تومانی برای اجاره آگهی شده است.

اگر به دنبال واحد دیگری در نارمک هستید می‌توانید یک خانه نقلی با متراژ ۸۳ متری که دواتاق خواب دارد را با پول پیش ۹۰۰ میلیون تومانی کرایه کنید.

اگر واحدی در نارمک مد نظر دارید، باز یک واحد دیگری که ۸۵ متری است و دو اتاق خواب دارد را با رهن ۷۰۰ میلیون تومانی قیمت گذاری شده است.

همچنین یک واحد دیگری با متراژ ۷۱ متر در حالی که ۱۳ سال از ساخت آن گذشته باشد و دو اتاق خواب داشته باشد، با پول پیش ۲۱۵ میلیونی و اجاره ۱۳میلیون تومان در نارمک برای اجاره آگهی شده است.

قیمت روز آپارتمان ۵۰ متری در تهران/ جدول قیمت

اگر واحد بزرگ تر مد نظر دارید یک واحد ۱۴۰ متری ۳ اتاق خواب دارد و ۹ ساله است با رهن ۹۰۰ میلیون و اجاره ۱۴ میلیون در نارمک قیمت گذاری شده است.

همچنین واحد با متراژ ۵۰ متر که یک اتاق خواب دارد را با رهن ۲۵۰ میلیونی و اجاره ۵ میلیون تومان در نارمک کرایه کنید.

با توجه به سال ساخت، منطقه و برخورداری از امکاناتی مانند آسانسور، پارکینگ و انباری قیمت ها متغیر است.

با مطالعه جدول زیر اطلاعات بیشتری درباره قیمت رهن و اجاره مسکن در نارمک به دست خواهید آورد.

 با ۷۰۰ میلیون خانه چند متری در نارمک می‌توان اجاره کرد؟

۲۳۳۲۲۰

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1818651

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =