ساعت آغاز به کار مدارس استان چهارمحال و بختیاری در مقاطع مختلف اعلام شد

رئیس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش استان، ساعت شروع فعالیت مدارس را در دوره‌های مختلف تحصیلی تشریح کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال و بختیاری، حجت الله شریفی، رئیس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش استان ساعت شروع فعالیت مدارس را در دوره‌های مختلف تحصیلی تشریح کرد.

شریفی گفت: در خصوص مدارس متوسطه دوره اول و دوم که به صورت ثابت در نوبت صبح فعالیت می‌کنند، ساعت آغاز فعالیت در مدارس پسرانه متوسطه ۷:۴۵ صبح و در مدارس دخترانه متوسطه ۷:۳۰ صبح خواهد بود.

وی افزود: مدارس متوسطه اول و دوم استان که به صورت دو نوبته فعالیت می‌کنند نیز در نوبت صبح از ساعت ۷:۱۵ دقیقه و در نوبت بعد از ظهر نیز از ساعت ۱۲:۱۵ دقیقه فعالیت خواهند کرد.

رئیس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش استان در خصوص مدارس ابتدایی نیز بیان داشت: مدارس ابتدایی که به صورت ثابت در نوبت صبح فعالیت می‌کنند، از ساعت ۷:۴۵ شروع به کار خواهند کرد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: در خصوص مدارس ابتدایی ۲ نوبته، در نوبت صبح این مدارس ساعت ۷:۳۰ دقیقه آغاز به کار خواهند کرد و در نوبت بعد از ظهر نیز ساعت شروع به کار کلاس‌ها نیز ساعت ۱۲:۳۰ خواهد بود.

46

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1819208

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =