خط و نشان پدافند هوایی ارتش برای پهپادهای دشمن

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش اشرافیت شبانه‌‎روزی، ذکاوت و هوشمندی بالای پدافند هوایی ارتش را دو مؤلفه برترساز پدافند دانست و گفت: تمامی تهدیدات احتمالی منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای در رصد، دید و تیر مستقیم غیورمندان پدافندهوایی است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ علیرضا صباحی فرد، فرمانده نیروی پدافندهوایی ارتش، با حضور در گروه پدافندهوایی چابهار از سایت رادار مکران، سایت شهید علیرضا باقری فشا، سایت موشکی مرصاد و دیگر بخش‌های این گروه پدافندی بازدید و توان رزمی و آمادگی دفاعی این یگان را مورد ارزیابی قرار داد.

>>>> بیشتر بخوانید؛

پیام سرلشکر باقری به فرمانده ارتش پاکستان

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش در جمع فرماندهان این یگان پدافندی، اشرافیت شبانه‌روزی، ذکاوت و هوشمندی بالای پدافندهوایی ارتش را دو مولفه برترساز پدافندهوایی دانست و گفت: تمامی تهدیدات احتمالی منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای در رصد، دید و تیر مستقیم غیورمندان پدافندهوایی قرار دارد.

امیرسرتیپ صباحی فرد، خاطرنشان‌ کرد: روز به روز و همگام با پیشرفت علمی دنیا در زمینه ارتقای علوم پدافندی در حال رشد هستیم و همواره اعتماد به‌ نفس و خوداتکایی جوانان و پیشکسوتان این مرز و بوم خاری در چشم دشمنان است.

وی با بیان اینکه کوچکترین تحرکات پرنده‌های بیگانگان بصورت لحظه‌ای رصد می‌شود، تاکید کرد: پدافندهوایی با تکیه بر نیروی انسانی کارآمد و تجهیزات بومی و به‌روز آمادگی دفاع همه جانبه در برابر هرگونه تهدیدی را دارد و از منافع ملی و امنیت مرزهای هوایی و زیرساخت‌های کشورمان دفاع می‌کند.

2727

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1819300

برچسب‌ها