آکواپلاس، محصول جدید شرکت کی پلاس (کناف ایران)

پنل مسلح سیمانی با نام جدید آکواپلاس مجدد به سبد محصولات کی پلاس اضافه شد.

آکواپلاس یا پنل مسلح سیمانی، یکی از محبوب ترین محصولات شرکت کی پلاس (کناف ایران)، در بین کارفرمایان، پیمانکاران و معماران است که در بسیاری از پروژه های شاخص کشور مانند کتابخانه دانشگاه سمنان، مجتمع پلاتینیوم، مجتمع دیپلمات ولنجک، بیمارستان تات و ... از آن استفاده شده است.

آکواپلاس، محصولی نوآورانه و کاربردی در صنعت ساختمان

اگر سازنده، پیمانکار یا معمار هستید، به احتمال زیاد، نام آکواپنل یا پنل مسلح سیمانی به گوشتان خورده است. این محصول پس از گذشت 4 سال، با نام آکواپلاس، مجدد به سبد محصولات شرکت کی پلاس اضافه شده است. در این مقاله، قصد داریم شما را با این محصول بیشتر آشنا کنیم و به موارد استفاده از آن را بپردازیم. بنابراین در ادامه با ما همراه باشید.

معرفی شرکت کی پلاس (کناف ایران)

شرکت کی پلاس (کناف ایران)، با ظرفیت تولید بیش از ۳۹ میلیون مترمربع انواع صفحات روکش دار گچی در سال، به عنوان بزرگترین تولیدکننده سیستم های ساخت و ساز خشک در ایران به شمار می رود. گستره محصولات این شرکت شامل ملزومات سیستم های ساخت و ساز خشک و متعلقات آن نظیر صفحات روکش دار گچی، سازه های فولادی گالوانیزه سبک، انواع سیستم های سقف کاذب و دیگر محصولات ساختمانی با آخرین فناروی می‌شود.

معرفی آکواپلاس؛ محصول جدید شرکت کی پلاس

صفحات مسلح سیمانی آکواپلاس، ترکیبی فشرده از سیمان پرتلند، پرلیت منبسط شده و سنگدانه های سبک هستند که پشت و روی آن ها با شبکه توری فایبرگلاس مخصوص مسلح شده است. این محصول به صورت انحصاری در ایران به وسیله شرکت کی پلاس (کناف ایران)، به بازار عرضه می شود. به علت عدم استفاده از هرگونه الیاف سلولزی و افزودنی های غیر آلی در فرایند تولید، این صفحات کاملاً در برابر رطوبت و شرایط متنوع جوی و اقلیمی مقاوم بوده، امکان رشد میکروارگانیزم هایی مانند قارچ یا کپک در آن ها وجود نداشته و مشکلاتی نظیر افزایش حجم و ابعاد، گسیختگی، افزایش ابعاد و ... در آن ها رخ نمی دهد.