فرصتی برای راه‌اندازی فروشگاه لوازم خانگی

در این محتوا فرصتی برای راه اندازی فروشگاه یا نمایندگی فروشگاه لوازم خانگی مهستان در سراسر ایران را بررسی می کنیم.

نمایندگی فروشگاه لوازم خانگی زنجیره ای یک فروشگاه خرده فروشی است که بخشی از یک شرکت بزرگتر است و محصولاتی مشابه با سایر فروشگاه های شرکت را به فروش می رساند.

نمایندگی فروشگاه لوازم خانگی

فروشگاه‌های زنجیره‌ای معمولاً دارای طراحی فروشگاهی استاندارد، تابلو و سردر های واحد هستند. یک نمایندگی (فرنچایز) ممکن است حدود مختلفی از استاندارد های شرکت بزرگتر را رعایت کند و یا انعطاف پذیری در انتخاب یا ارائه کالاها داشته باشد.

چرا فروشگاه زنجیره ای لوازم خانگی و لوازم خانه

امروزه تعداد بسیار زیادی از فروشگاه های زنجیره ای در حوزه کالاهای لوازم خانگی کاربردی فعال هستند. رقابت در این نوع از فروشگاه ها بسیار زیاد است. اما ما کمتر شاهد آن هستیم که فروشگاه های ساختار یافته در زمینه لوازم خانگی فعال باشند. افتتاح فروشگاه های زنجیره در حوزه لوازم خانگی یکی فرصت بی نظیر است تا شما بتوانید سودآوری بسیار مناسبی از ملک تجاری خود یا ملکی که آن را برای سرمایه گذاری اجاره می کنید، به‌دست آورید. این سرمایه گذاری به‌دلیل اینکه فروشگاه های زنجیره ای مهستان تسهیلات مالی و غیر مالی مناسبی را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد، سودآور و پایدار خواهند بود. لوازم خانگی جزء کالاهایی است که جایگاه ویژه ای نزد خانواده های ایرانی دارد. ما در مهستان طرح های مختلف فروش اقساطی لوازم خانگی را به مشتریان خود ارائه می دهیم.

چرا فروشگاه مهستان

مجموعه فروشگاه های مهستان مزایای مختلفی برای مشتریان و سرمایه گذاران دارد. در ادامه به تعدادی از این مزایای اشاره شده است:

فرصتی برای راه‌اندازی فروشگاه لوازم خانگی

مزیت های اخذ نمایندگی فروشگاه های مهستان

سرمایه گذاری مطمئن

با توجه به بزرگی بازار لوازم خانگی و لوازم خانه در ایران، این بازار یک بازار کم ریسک است. فروشگاه های مهستان با توجه به داشتن مزیت های رقابتی مناسب و تسهیلات مختلف مالی یا غیر مالی که به مشتریان ارائه می دهد، توانایی بالایی در جذب مشتریان، میزان فروش بالا و در نتیجه سودآوری مورد انتظار دارد.

کاهش هزینه های تبلیغات

فروشگاه های زنجیره ای مهستان هر سال دارای برنامه ها و بودجه تبلیغاتی منظم و منسجمی برای تبلیغات است. با توجه به هزینه های زیاد تبلیغات، در خیلی مواقع تبلیغات برای فروشگاه ها به صرفه نیست. در صورتی که شما نمایندگی فروشگاه های زنجیره ای مهستان را اخذ کنید، فروشگاه شما جزئی از تبلیغات گسترده یک خرده فروشی زنجیره ای خواهد بود.

قدرت تامین کالای بالا

فروشگاه های زنجیره ای مهستان در حال حاضر نمایندگی پخش بیش 100 برند لوازم خانگی را به‌صورت مستقیم دارد. توانایی تامین قدرتمند کالا با حجم بالا، مزیت بسیار مناسبی برای نمایندگی های آن است.

ارائه برندهای مختلف

وجود تنها یک برند در فروشگاه نمایندگی لوازم خانگی باعث محدود شدن انتخاب مشتریان می شود. به علاوه قدرت رقابت و سودآوری سرمایه گذار فروشگاه نیز پایین می آید. لذا وجود برندهای مختلف در فروشگاه لوازم خانگی یک مزیت دیگر از فروشگاه های زنجیره ای مهستان است.

فرصتی برای راه‌اندازی فروشگاه لوازم خانگی

استفاده از سیستم های مدیریتی پیشرو

فروشگاه زنجیره ای مهستان با استفاده از سیستم‌های نرم‌افزاری پیشرو شامل سیستم سفارش‌گذاری و درخواست کالا، مدیریت فروش، صندوق و صدور فاکتور، باشگاه مشتریان و سامانه پیام کوتاه، بهترین ابزارها را برای اداره یک فروشگاه مدرن، در اختیار شما سرمایه گذار محترم قرار می‌دهد.

اطلاعات بیشتر در مورد مزیت های فروشگاه های زنجیره ای مهستان را در صفحه اعطای نمایندگی فروشگاه زنجیره ای سایت مهستان می توانید، مشاهده کنید.

شرایط اعطای نمایندگی فروشگاه های زنجیره ای مهستان

برای اعطای نمایندگی، فرد سرمایه گذار باید دارای شرایط زیر باشد:

  1. مساحت حداقل ۱۰۰ مترمربع برای سطح فروش در تهران و حداقل ۲۰۰ متر مربع برای سایر استان‌ها

  2. سند مالکیت و یا اجاره‌نامه محضری حداقل سه ساله

  3. مجوز کاربری تجاری کل فضای فروشگاه و داشتن جواز کسب

  4. موقعیت مکانی مناسب

شما می توانید با مراجعه به سایت فروشگاه زنجیره ای مهستان اطلاعات مناسب را دریافت کنید و در صورت نیاز با شماره تلفن های اعلام شده تماس بگیرید.

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1819670

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =