اجرایی شدن ۷۰ درصد مصوبات کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان سمنان

مدیرکل صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از اجرایی شدن ۷۰ درصد مصوبات کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان ، یادگار احمدی در چهل و هفتمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان که در استانداری برگزار شد با بیان این مطلب گفت: طی پنج ماه ابتدایی امسال مشکلات ۱۱۸واحد تولیدی در جلسات این کارگروه مورد بررسی قرار گرفته است که در جهت رفع موانع ۱۹۴ مصوبه به تصویب اعضای کارگروه رسیده است.

وی تصریح کرد: از مجموع مصوبات کارگروه ستاد تسهیل ۱۲۰ مصوبه مربوط به تامین مالی و تسهیلات ، ۳۵ مصوبه مربوط به امور زیربنایی ، ۴ مصوبه مربوط به امور مالیاتی ، ۹ مصوبه مربوط به تامین اجتماعی و مابقی سایر می باشد که ۷۰ درصد مصوبات اقدام و ۳۰ درصد نیز در دست اقدام می باشد.

مدیرکل صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان همچنین از بررسی مشکلات هفت واحد تولیدی صنعتی استان در این جلسه خبر داد و اظهار داشت: در این نشست که با حضور اعضای کارگروه و مدیران بانکهای عامل برگزار گردید مشکلات و موانع بانکی و زیربنایی هفت واحد تولیدی استان مورد بررسی قرار گرفت.

یادگار احمدی با اشاره به دیگر دستور این نشست افزود: ارائه گزارش بانک های عامل استان درخصوص اخذ سهمیه هر بانک در پرداخت تسهیلات از محل بند الف تبصره ۱۸ سال ۱۴۰۱ در بخش صنعت . کشاورزی ، ارائه گزارش کارگروه رشد تولید توسط اداره کل صمت استان و ارائه گزارش پیگیری مصوبات و عملکرد ۵ ماهه نخست سالجاری کارگروه تسهیل ورفع موانع تولید استان از دیگر دستور کار این جلسه بود.

۴۶

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1820197

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =