هشدار صریح رهبر انقلاب به مقامات عربستان و دیگر اعراب منطقه/روی اسب بازنده شرط‌بندی می‌کنید

رهبر انقلاب فرمودند: نظر قطعی جمهوری اسلامی این است که دولت‌هایی که قمار عادی‌سازی با رژیم صهیونیستی را برای خودشان سرمشق کار قرار می‌دهند ضرر خواهند کرد، باخت منتظر اینهاست؛ دارند اشتباه می‌کنند. به قول اروپایی‌ها روی اسب بازنده شرط‌بندی می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، همزمان با هفدهم ربیع‌الاول سالروز میلاد پیامبر اسلام (ص) و امام صادق (ع)، جمعی از مسئولان نظام و میهمانان خارجی شرکت کننده در کنفرانس وحدت با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.

رهبر انقلاب در این دیدار فرمودند: نظر قطعی جمهوری اسلامی این است که دولت‌هایی که قمار عادی‌سازی با رژیم صهیونیستی را برای خودشان سرمشق کار قرار می‌دهند ضرر خواهند کرد، باخت منتظر اینهاست؛ دارند اشتباه می‌کنند. به قول اروپایی‌ها روی اسب بازنده شرط‌بندی می‌کنند.

>>>> بیشتر بخوانید؛

امروز دشمنی با اسلام از همیشه آشکارتر است

تصاویری از پوشش متفاوت زنان در دیدار با رهبر انقلاب

ایشان تاکید کردند: امروز وضع رژیم صهیونیستی وضعی نیست که مشوق نزدیکی به او باشد، نباید این اشتباه را بکنند.

مقام معظم رهبری با اشاره بر اینکه رژیم غاصب رفتنی است، فرمودند: امروز نهضت فلسطین از همیشه‌ی این هفتاد - هشتاد سال سرحال‌تر است، امروز جوانان فلسطینی و نهضت فلسطینی، نهضت ضد غصب، ضد ظلم، ضد صهیونیسم امروز از همیشه با نشاط‌تر، سرحال‌تر، آماده‌تر است که مشاهده می‌کنید و ان‌شاءاللّه این نهضت به نتیجه خواهد رسید و همین‌طور که امام بزرگوار (رضوان اللّه علیه) تعبیر کردند از رژیم غاصب به سرطان، حتماً این سرطان ان‌شاءاللّه به دست خود مردم فلسطین و نیروهای مقاومت در کل منطقه ریشه‌کن خواهد شد.

«اقلیت قدرتمند» یا مجلس یکدست؟ /پیش نیازهای تشکیل فراکسیون اقلیتِ اثرگذار در پارلمان آینده

219219

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1820451

برچسب‌ها