توصیه صادق درودگر به هواداران نساجی؛ بهانه‌ای برای قطع بازی ندهید!

مدیرعامل نساجی با انتشار پیامی ویدیویی از هواداران این باشگاه درخواست کرد تا بهانه ای برای قطع دیدار امروز به دست سعودی ها ندهند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ پس از اتفاقات روز گذشته و عدم برگزاری دیدار الاتحاد و سپاهان، حالا صادق درودگر با انتشار ویدیویی، از هواداران نساجی می خواهد که در دیدار امروز مراقب باشند تا بهانه ای برای عدم برگزاری این بازی به دست سعودی ها ندهند.

درودگر در ابتدای صحبت هایش می گوید: سلام بر هواداران خوب، صمیمی، فرهیخته و فکور باشگاه تاریخی نساجی. از شما تقاضا می کنم که همه شما امروز مسئول کنترل ورزشگاه باشید. می دانید که ممکن است به هر بهانه ای، بخواهند این دیدار قطع شود، شما نباید اجازه بدهید، شما یار بزرگ و حامی بزرگ باشگاه نساجی هستید.

مدیرعامل نساجی سپس از هواداران درخواست می کند تا مواد غیرمجاز به استادیوم نیاورند. او می گوید: تقاضا می کنم به هیج عنوان مواد آتش زا، ترقه، فشفشه و... استفاده نکنید. به هیچ عنوان جیمی جامپ نداشته باشیم.

او در ادامه گفت: هر کدام از شما یک مأمور باشید برای اینکه این دیدار با تمام قدرت انجام شود. ما می خواهیم نزد شما سربلند باشیم و شما را سربلندتر کنیم. امیدوارم که شما با حمایت خودتان، ما را کمک کنید.

درودگر در پایان و خطاب به هواداران نساجی می گوید: همه چیز آماده است برای یک روز تاریخی، با کمک شما.

258 258

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1820483

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =