۰ نفر
۱۱ مهر ۱۴۰۲ - ۱۶:۵۱
مدارس استان سمنان میزبان طرح جت شد

تفاهم‌نامه همکاری بین اداره‌کل آموزش و پرورش و جبهه فرهنگ اجتماعی استان سمنان به منظور تحقق جهاد تبیین در بین دانش آموزان این استان امضا شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان، مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان در آیین امضای تفاهمنامه برگزاری بزرگترین رویداد جهاد تبیین دانش‌آموزی (طرح جت)، افزود: این طرح با بهره گیری از بیانات رهبر فرازنه انقلاب اسلامی در موضوع جهاد تببین و بیانیه گام دوم انقلاب و سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و استفاده از منابع دست اول حوزه تببین تهیه شده است.
وی اضافه کرد: هویت بخشی و ارتقای سطح اعتماد به نفس در میان دانش آموزان و معلمان، خوداتکایی مدرسه با توانمندسازی دانش آموزان و فرهنگیان در مواجهه با سوالات و ابهامات و شبهات جامعه، ظرفیت‌سازی برای کنشگری در مدارس و شبکه سازی معلمان و دانش آموزان توانمند و پای کار انقلاب از جمله دستاوردها و اهداف اجرای رویداد جهاد تبیین در مدارس استان سمنان است.
وزیری تصریح کرد: این طرح با رویکرد تبیینی و با محوریت دانش آموز برگزار می‌شود وبااستفاده از ظرفیت دانش آموزان و فضای همسالان به تبیین و پاسخ به سوالات وشبهات دانش آموزان در زمینه‌های عفاف و حجاب و مسائل سیاسی و اجتماعی پرداخته می‌شود.
وی ادامه داد: رصد اخبار فضای مجازی، تحلیل اخبار در رسانه‌ها و پایش شبهات و پاسخ به آن از جمله فعالیت‌های دانش آموزان عضو لیگ جت است.
مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان گفت: دانش آموزان در این طرح می‌توانند شبهات مختلف را در یک فضای صمیمی از همسالان دریافت و با استفاده از مهارت انتقادی که کسب کردند به شبهات همسالان پاسخ دهند.

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1820509

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =