۳ نفر
۱۲ مهر ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۸
ابزار با کیفیت عامل پیشرفت صنعت

رونیکس به کیفیت بالای محصولات خود شناخته می‌شود و به عنوان برندی پیشرو در صنعت ابزار ایران همواره به دنبال کسب رضایت مصرف‌کنندگان محصولات این شرکت است تا مفهوم جدیدی از کیفیت را در ذهن مخاطبان به وجود بیاورد. جایگاه امروز رونیکس به‌عنوان برند پیشرو در بازار ابزار ایران و نامی شناخته‌شده در سطح بین‌الملل، در ارزش‌های اصلی این سازمان ریشه دارد.

رونیکس با تکیه بر کیفیت به‌عنوان مهم‌ترین رکن از ارکان خود، نگاه مصرف‌کننده به دنیای ابزار را متحول کرده‌است. این دستاورد بزرگ، متکی‌ بر دانش و تخصص نیروی جوان ایرانی، نیروی انسانی متعهد و خدمات پس از فروش متمایز بوده است. ثمره این نگاه ویژه به کیفیت، تولید 2500 نوع ابزارآلات برقی، بادی، شارژی و بنزینی با عملکرد فوق‌العاده و طول عمر بالا است. بزرگ‌ترین بانک قطعات کشور با 34000 نوع قطعه را نیز به این تنوع بی‌نظیر اضافه کنید.

ابزار با کیفیت عامل پیشرفت صنعت

ایده اولیه تا خلق محصول، ابزاری با استاندارد رونیکس

تولید تمام محصولات رونیکس با توجه به نقشه راه مشخص و طی فرآیندهای علمی انجام می‌شود. اگر فرآیندهای کیفی تولید را از نقطه صفر در نظر بگیریم، ایده اولیه خلق محصول براساس نیاز بازار و بازخوردهای خدمات پس از فروش شکل می‌گیرد. این نیاز سنجی به دو بخش مشخصات ظاهری و تکنیکال محصول توجه ویژه‌ای دارد و استانداردهای خاصی برای هر بخش تعریف می‌شود. در بخش مشخصات ظاهری، مواردی نظیر شکل و ظاهر کالا و رنگ‌بندی قسمت‌های مختلف محصول اشاره دارد. نوع بسته‌بندی کاربرپسند (User friendly)، موقعیت مکانی عرضه و فروش محصول، نوع کاربری صنعتی یا عمومی ابزار از دیگر بخش های مهم خلق محصول در رونیکس است.

ابزار با کیفیت عامل پیشرفت صنعت

در بخش تکنیکال موضوعاتی مانند کیفیت مواد اولیه، جزئیات داخل هر دستگاه، قطعات مورد استفاده، بهبودهای احتمالی و اقدامات پیشگیرانه در طول فرآیند ساخت ابزار و آزمون‌های کیفی مهم‌ترین نکاتی هستند که در نظر گرفته می‌شوند. بازرسان رونیکس در بخش کنترل کیفیت، قبل، حین و بعد از اتمام تولید مرتب بر فرآیندها نظارت کرده و آزمون‌های کیفی، عملکردی و چشمی را انجام می‌دهند تا کالا آماده عرضه به بازار شود.

بازاری وسیع؛ از آسیا تا اروپا

محصولات رونیکس در بسیاری از کشور دنیا به فروش می‌رسد. رونیکس براساس بازخوردهای دریافتی از خدمات پس از فروش، نظرسنجی از افراد حرفه‌ای و استادکاران یا از طریق کانال‌های صدای مشتری، پس از بررسی‌های لازم، اقدامات اصلاحی را در سفارشات بعدی بهبود و اصلاح محصول را لحاظ می‌کند. این به معنای دقت رونیکس برای تولید محصولی با کیفیت است.

ابزار با کیفیت عامل پیشرفت صنعت

رونیکس مهمترین تولیدکننده ابزار در بازار ابزار ایران سنگ بنا خود در تولید را کیفیت قرار داده است. از ایده اولیه و سناریو برای خلق محصول گرفته تا پایش‌های دائمی فرآیند ساخت محصول، مهندسی معکوس و اقدامات پیشگیرانه، بهبود مستمر محصول پس از تولید انبوه، همگی طی فرآیندهای کیفی دقیق و مطابق با معتبرترین استانداردهای جهانی انجام می‌شود.

صنایع پیشرفته متکی به ابزاری با کیفیت

ابزار با کیفیت همواره از ملزومات مورد نیاز هر صنعتی است. استان خوزستان و شهر اهواز نیز به عنوان شهری صنعتی که خاستگاه صنایع مادر در ایران بوده، نیازمند ابزارآلات تخصصی است. رونیکس با تولید ابزارآلاتی با کیفیت همواره پشتیبان صنایع مختلف بوده است.

رونیکس به عنوان متنوع ترین برند بازار ابزار ایران در آبان ماه سال جاری در نمایشگاه بین المللی تخصصی صنعت اهواز حاضر خواهد بود. زمان برگزاری نخستین نمایشگاه بین المللی تخصصی صنعت اهواز در تاریخ 3 تا 6 آبان ماه و در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی اهواز از ساعت 16 تا 22 شب خواهد بود. رونیکس با حضور در این رویداد بزرگ، بار دیگر بی‌واسطه با طیف گسترده مصرف‌کنندگان دنیای ابزار و صنایع مختلف ارتباط برقرار می‌کند.

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1820815

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =