ثبت رکورد گینس با قایقی که از جنس کدو تنبل بود/ عکس

مردی اهل نبراسکا حدود ۶۲ کیلومتر روی قایقی از جنس کدو تنبل پارو زد و توانست رکورد گینس را به نام خود ثبت کند.

نادیا زکالوند: هفته گذشته دوئین هانسن اهل سیراکیوس، نبراسکا در آمریکا توانست حدود ۶۲ کیلومتر مسیری در رودخانه‌ را با قایق ساخته‌شده از کدو تنبل پارو بزند و رکورد این نوع قایق‌سواری را در گینس به نام خود ثبت کند.

هانسن داخل یک کدو تنبل ۳۸۴ کیلویی را خالی کرده و با نشستن درون آن، از ساعت ۷:۳۰ دقیقه صبح تا ۶:۳۰ دقیقه بعدازظهر روی رودخانه، حدود ۶۲ کیلومتر قایق‌سواری کرده است.

ثبت رکورد گینس با قایقی که از جنس کدو تنبل بود/ عکس

این سفر کدویی به نظر می‌رسد برای هانسون بی‌هزینه نبوده است. از آنجایی‌که او مجبور بود، مچاله درون این کدو تنبل بزرگ بنشیند و ۱۱ ساعت بی‌وقفه پارو بزند، زانوانش صدمه دیده‌اند. این کار آنقدر برای هانسون سخت بوده که گفته حتی اگر فردی بتواند رکورد او را بزند، با تواضع آن را می‌پذیرد و دیگر سوار چنین قایقی نمی‌شود.

روزی که هانسون با قایق کدویی خود روی رودخانه پارو می‌زد، بارانی و بسیار سرد بوده و چندبار با تخته‌سنگ‌های موجود در رودخانه برخورد کرده بود تاجایی که احتمال داشته قایق خود را از دست بدهد. با اینحال هانسون دست از تلاش برنداشته و برای اینکه گرم شود، سریع‌تر پارو زده و در نهایت رکورد خوبی زده است.

ثبت رکورد گینس با قایقی که از جنس کدو تنبل بود/ عکس

شهروندان نبراسکا از دیرباز علاقه زیادی به کدو تنبل‌های بزرگ و سرگرمی‌های آن داشته‌اند و هر بار سرگرمی جالبی با این کدوها ابداع می‌کنند.

منبع:

theguardian

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1824103

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =