نقره‌داغ شدن ۱۳۰ خودرو در یک شب؛ تخلف این خودروها چه بود؟

مهر نوشت: رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ اعلام کرد: در طرح برخورد با تخلفات شبانه ۱۳۰ دستگاه خودرو به پارکینگ منتقل شد.

سرهنگ علی اصغر شریفی، رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ در خصوص آمار طرح برخورد با تخلفات شبانه در پایتخت توضیحاتی ارائه داد.

وی گفت: در طرح برخورد با تخلفات شبانه در پایتخت شب گذشته همکاران ما ۱۰ هزار و ۷۴۰ برگ اعمال قانون صادر کرده اند که از این آمار ۲۷۳۰ مورد فقط مربوط به اعمال قانون خودروهای حادثه ساز بوده است. همچنین ۱۳۰ دستگاه خودرو نیز به پارکینگ منتقل شده که این خودروها واقعاً رانندگانی پرخطر داشتند و پلیس به خاطر تأمین امنیت تردد و حفظ جان آنها و دیگر رانندگان از ادامه حرکت آنان جلوگیری کرد.

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ بیان داشت: پلیس با تخلفات شبانه در پایتخت که شامل تخلفاتی چون لایی کشی و حرکات مخاطره آمیز و سبقت و سرعت‌های غیر مجاز، تخلفات خودروهای سنگین و نقص فنی در سیستم روشنایی است به جد برخورد می‌کند.

وی بیان داشت: رانندگانی هستند که حرکات مخاطره آمیز و حرکات نمایشی انجام می‌دهند و باعث تغییر مسیر خودروهایی می‌شوند که در مسیر و لاین اصلی خود در حال حرکت هستند و باعث ایجاد حوادث جبران ناپذیری برای آنان می‌شوند و حادثه‌ای دردناک را رقم می‌زنند.

وی گفت: در طرح برخورد با تخلفات شبانه و تخلفات حادثه ساز همکاران بنده با این تخلفات در جهت ایجاد امنیت و آرامش رانندگان برخورد خواهند کرد تا بتوانیم معابر ایمنی را برای تردد شهروندان مهیا و فراهم کنیم.

بیشتر بخوانید:

قاچاق عجیب بنز و پورشه به‌کشور/ این خودروهای لوکس چه‌طور پلاک می‌شوند؟

۴۷۲۳۶

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1830867

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =