ارغوان نهال به ازای خرید هر 10 نهال، 2 نهال میوه هدیه می دهد

نهالستان ارغوان نهال، نهال های ضمانتی را با کیفیت و سلامت و همچنین لیبل جهاد کشاورزی، به مردم عزیز ایران ارائه می دهد.

همه نهال ها در بسته بندی های مخصوص برای باغداران و مشتریان عزیز سراسر کشور ارسال می شود. بسته بندی های این شرکت، با نایلون های مخصوص انجام می شود تا نهال ها با سلامت کامل به دست مشتریان برسد.

نهال گردو

خرید نهال گردو در شرایط اقتصادی امروز کمی دشوار محسوب می شود. بخاطر همین، نهالستان ارغوان نهال با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی موجود، سعی دارد با قیمتی ارزان تر نهال گردو را تقدیم باغداران عزیز کند. در کنار تخفیف ویژه برای خرید هر 10 اصله نهال، 2 نهال میوه به عنوان اشانتیون ارائه خواهد شد. در ازای خرید 20 میلیون تومان نهال گردو نیز 10 نهال گردو پیوندی و همچنین به ازای خرید 40 میلیون تومان نهال گردو نیز 25 اصله نهال گردو اشانتیون مشتریان عزیز خواهد بود.

ارغوان نهال به ازای خرید هر 10 نهال، 2 نهال میوه هدیه می دهد

ضمانت کیفیت و سلامت نهال گردو

این نهالستان برای حمایت از باغداران عزیز، علاوه بر آن که نهال ها را با قیمت مناسب ارائه می کند،‌ همه نهال هایش نیز ضمانت کیفیت و سلامت دارند. در واقع در صورتی که هر کدام از نهال ها دارای ایراد باشند، نهالستان ارغوان نهال، نهالی جایگزین ارسال خواهد کرد تا کشاورزان عزیز صدمه مالی نبینند.

ارغوان نهال به ازای خرید هر 10 نهال، 2 نهال میوه هدیه می دهد

قیمت نهال گردو در ارغوان نهال

قیمت نهال گردو پیوندی دوساله 200.000 تومان

قیمت نهال گردو بذری دوساله 130.000 تومان

نهال بادام

علاوه بر نهال گردو و نهال های میوه، نهالستان ارغوان نهال در بخش تولید انواع نهال بادام و ارائه نهال بادام با قیمتی مناسب و به صرفه نیز در خدمت باغداران عزیز است. نهال بادام یکی از نهال های حساس است که موقع کاشت آن، حتما باید نکاتی ضروری را رعایت کنید. به همین دلیل آموزش های لازم برای کاشت، توسط کادر مهندسی نهالستان ارغوان نهال ارائه می شود. همچنین این کادر متخصص آماده پاسخگویی به مشتریان عزیز در سراسر کشور هستند.

همان طور که در سایت مشخص است، قیمت های نهالستان ارغوان نهال بسیار مناسب و به صرفه است و این تصمیم به دلیل حمایت از باغداران و رونق بخشیدن به باغداری نهال گردو زیر سایه ارزان فروشی است. در واقع ارغوان نهال در تلاش هست قدمی در راه حمایت از باغداران نهال گردو بردارد.

تصمیم مدیریت نهالستان ارغوان نهال

طبق آخرین تصمیم تصویب شده توسط مدیریت نهالستان، رسول بابایی، همه نهال ها با ضمانت و لیبل شده برای مشتریان ارسال خواهد شد و نهالستان هرگونه خرابی در نهال ها را برعهده گرفته و نهالی جایگزین ارائه خواهد داد.

سخن آخر

نهالستان ارغوان نهال با مدیریت رسول بابایی، با تجربه ای نزدیک به 38 سال، امروزه تبدیل به یکی از نهالستان های بزرگ کشوری شده است. این نهالستان با مجوزهای جهاد کشاورزی و بهداشت، نهالی با کیفیت و سالم ارائه می کند. مشتریان و باغداران عزیز در صورت نیاز به هر گونه مشاوره، همواره می توانند با شماره های ثبت شده در پایین صفحه یا مراجعه به لینک سایت ارغوان نهال، با ما در ارتباط باشند. لازم به ذکر است تمام نهال ها با ضمانت کیفیت و سلامت و در سریعترین زمان ممکن به تمام نقاط کشور ارسال خواهد شد.

مدیریت نهالستان: 09141836535

آدرس وبسایت: https://nahalarghavan.com

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1830994

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =