نخستین رویداد فرصت های نوآوری و فناوری کرمان موتور برگزار می شود

نخستین رویداد فرصت های نوآوری و فناوری کرمان موتور با عنوان KITO NEXT درروز یکشنبه مورخه 14 آبان ماه، در دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار خواهد شد.

همراه با شرکت کرمان موتور، «دانشگاه علم و صنعت ایران» و پارک علم و فناوری دانشگاه علم و صنعت ایران در برگزاری نخستین رویداد نواوری و فناوری کرمان موتور مشارکت و همکاری دارند.
مهمترین محورها و پنل های تخصصی این رویداد، شامل «خودروهای هیبریدی، برقی و انرژی های نو»، «هوش مصنوعی و خودروهای هوشمند متصل و خودران»، «فناوری های پیشرفته در حوزه مواد و فرایندهای تولید»، «طراحی و توسعه پلتفرم مشترک»، «رویکردهای نوین در طراحی استایل خودرو»، «تحلیل و شبیه سازی خودرو» و «مدرسه کسب وکار کرمان موتور» می شود.
همچنین قرار است تا در این رویداد فرصت های نوآوری و فناوری ، مراحل توسعه اولین محصول بومی کرمان موتور تشریح شود و نسبت به تاسیس دفتر تحقیق و توسعه فناوری شرکت کرمان موتور در دانشگاه علم و صنعت اقدامات لازم صورت گیرد.
دبیرخانه نخستین رویداد KITO NEXT از تمام شرکت های دانش بنیان، فناور و موسسات تحقیقاتی و پژوهشی و دانشگاهی، اعضای هیئت علمی دانشگاه ها، نخبگان، پژوهشگران و صاحبان ایده حوزه صنعت خودرو به منظور اطلاع از نیازهای فناورانه شرکت کرمان موتور برای حضور در این همایش و رویداد دعوت به عمل آورده است.
علاقمندان به منظور کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در رویداد فوق می توانند از طریق نشانی https://kermanmotor.com/kitonext اقدامات لازم را انجام دهند.
یاددآور می شود که نخستین رویداد فرصت های نوآوری و فناوری کرمان موتور، 14 آبان ماه در سالن امام رضا (ع) دانشگاه علم و صنعت ایران از ساعت 8 الی 15 با حضور فرهیختگانی از ایران، چین و ایتالیا برپا خواهد شد.

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1831387

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =