کارشناسی داوری سه پنالتی بازی استقلال - شمس‌آذر

ایسنا نوشت: علیرضا یزدانی معتقد است که یک پنالتی برای هر کدام از تیم‌های استقلال و شمس آذر قزوین گرفته نشده است.

علیرضا یزدانی در خصوص داوری دیدار شمس آذر قزوین و استقلال که با تساوی ۲ بر ۲ به اتمام رسید، عنوان کرد: بازی سرعتی و پربرخودی بود. صحنه‌های زیادی در محوطه‌های جریمه رخ داد. داور در ۲ صحنه تصمیم درستی داشت اما در دو صحنه دقایق ۲۶ و ۴۳ اشتباه کرد. اگر این دو صحنه را در نظر نگیریم، قضاوت خوبی داشت و توانست کنترل خوبی در بازی و روی بازیکنان و نیمکت‌ها داشته باشد. البته در کل با توجه به آن دو صحنه، داور قضاوت متوسط رو به پایینی در این دیدار داشت.

وی درباره صحنه‌های مهم این بازی گفت: در دقیقه ۳ محمدی برخوردی با بازیکن شمس آذر قزوین داشت که داور باید خطای محمدی را اعلام می‌کرد زیرا پیراهن حریف را کشید. در دقیقه ۲۳ داور به درستی پنالتی تشخیص داد زیرا مدافع شمس آذر قزوین سبب شد مهاجم استقلال تعادلش را از دست بدهد و پنالتی درست بود.

یزدانی اضافه کرد: در دقیقه ۲۶، مدافع شمس آذر با دست راست به بازیکن استقلال فشار آورد و خطا روی محمدی بود که داور باید یک پنالتی دیگر برای استقلال اعلام می‌کرد. در دقیقه ۴۳ نیز بازیکن استقلال با وجود اینکه مدافع استقلال توپ را لمس کرد اما به بالاتنه بازیکن حریف نیروی بیش از حد وارد کرد و داور باید یک پنالتی برای میزبان می‌گرفت. البته فاصله دور داور از این صحنه سبب شد او نتواند تشخیص خوبی داشته باشد.

258 258

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1832269

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =