روایت وزیر کشور از برنامه‌های روز ۱۳ آبان/ همه نفرت خود را علیه رژیم صهیونیستی و آمریکا نشان خواهیم داد

مهر نوشت: وزیر کشور گفت: در ۱۳ آبان امسال همه نفرت خود را علیه رژیم صهیونیستی و آمریکا به خاطر ظلم و ستم‌هایی که به مردم فلسطین انجام دادند، با شور و حماسه نشان خواهیم داد.

احمد وحیدی وزیر کشور در خصوص تقارن جنگ غزه با ۱۳ آبان امسال به عنوان روز استکبار ستیزی گفت: در اتفاقات اخیر در جنگ غزه و پس از عملیات طوفان الاقصی در فلسطین اشغالی شاهد یک بیداری مجددی میان ملت‌ها در سطح جهان اسلام و حتی سایر کشورهای جهان که اسلامی نیستند، هستیم.

وی افزود: آنچه که جوهره این بیداری را ایجاد می‌کند شناخت ماهیت و وجود جعلی رژیم صهیونیستی و همین طور حمایت‌های بی‌پایان و کم نظیر آمریکایی‌ها و برخی متحدین غربی از این رژیم جعلی است.

هشدار دفتر رهبر انقلاب به اسرائیل در ساعت شهادت سردار سلیمانی

درخواست مجلس ایران از ژاپن برای ایفای نقش در برقراری آتش بس در غزه

وزیر کشور اظهار کرد: با بروز جنگ غزه، بیداری ملت‌های جهان و جدا شدن صف آنها از دولت‌هایشان رخ داده و این امر همزمان با ۱۳ آبان که روز مبارزه با استکبار جهانی است بیش از هر وقت دیگری خودش را نشان داده و خواهد داد.

وحیدی با اشاره به سابقه جمهوری اسلامی در شناخت و مبارزه با استکبار گفت: تشخیص جمهوری اسلامی از روز اول در شناخت و مبارزه با استکبار به خوبی صورت گرفت و ماهیت رژیم استکباری آمریکا را به خوبی شناخت. امروز هم شاهد هستیم که جنایت‌های رژیم صهیونیستی در غزه که با حمایت آمریکایی‌ها صورت می‌گیرد در واقع به حساب کاخ سفید گذاشته می‌شود.

وی‌تاکید کرد: در ۱۳ آبان امسال همه نفرت خود را علیه رژیم صهیونیستی و آمریکا به خاطر ظلم و ستم‌هایی که به مردم فلسطین انجام دادند، با شور و حماسه نشان خواهیم داد.

۲۱۹۲۱۸

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1832403

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =